bugün

Allah korusunluktur.
Düşüncesi bile burnumu sızlatmaya yeten şeyi fiile dökmüş olmak.

Ben ki gamsız, tasasız, umursamaz bir kızım.
2 dakika önce istemeyerekte olsa gerçekleştirdiğim eylem.

son 2 yıldır bu hissiz kalbimi heyecandan yerinden fırlayacak derecede attıran olmamıştı.

Sonunda buldum derken , boktan bir sebeple , boktan bir mesajla bitirdik ilişkimizi , canım yanıyor be sözlük.

Yazacak kimsem olmadığı için buraya döküyorum içimi , hayır aşktan yana hiç mi gülmez yüzümüz be.

Ne diyelim , bunada şükürler olsun.
Terkedilen taraf olmak çok kötü oluyo tecrübeyle sabit de... Terketmek de ayrı zor. Bak yine triplere girdim. Ayrılmasanıza mk..
(bkz: yakın zamanda terkedilmek)
muhtelemen 3 ya da 4 gün önceydi.

o bişeyler atıştırıyordu, ben onu izliyordum. fazla konuşmuyorduk son zamanlarda, zaten hiç bir şey yolunda gitmiyordu. yanına geldiğimde her zaman yaptığımız sarılma merasimi bile olmamıştı. tartışmaya başladık, hatalı olan taraf bendim ve susuyordum. sonra o da sustu ve etrafa bakmaya başladık sessizce. o an anladım bizim bittiğimizi. ne yapsak boştu. seviyorduk deli gibi ama yürümüyordu. elimden kayıp gidiyordu sevdiğim insan ve ben hiç bir şey yapamıyordum. sonra dayanamayıp ayrılmak istedim ona daha fazla zarar vermemek için. o da bunun farkındaydı ve bunu kabul etti. ayırdık yollarımızı. onsuz herşey yolunda gidiyor mu diye sorarsanız hayır, herşey bok gibi ve anlamsız. ne kadar sürer bilmiyorum ama bir an önce bitmeli bu zira hoş değil.

bugün yeniden bir kaç dakika konuştuk, hani şu nasıl gidiyor tarzında. böyle kötü bir his yok. karşında deli gibi sevdiğin insan var ama bir o kadarda uzakta hissediyorsun.

sevginizin, sevgilinizin kıymetini bilin dostlar.
hiç yapmadığım bişey. genelde çok sever ve terkedilirim. gerçi 1 kere terkedildim ilkim ve sonum oldu.
Şu an şimdi gerçekleşen hadise. Duygusuz insanları bile üzebiliyor bu durum. Tamam diyorsun her şey bitti işte zaten kavga ediyorduk, sürekli konuşuyordu fazla üstüme geliyordu. Ama zaman harcadığın bir olaydan bu kadar çabuk kurtulmak fıtratımda yok sanırım. Her neyse kızım sevgilisinden ayrılmış kız teselli etmeye bayılan erkekler buyrun sohbete.
Fazla takmayın derim hanımlar beyler, üzülmeye değmez.
ALLAH'A dua ettim. Tek çaresi o, yoksa ayrılık kaçınılmaz.
Dünyada yapacağım en son şey olmasını diliyorum.
bazen duygularınız hayır dese de mantığınızı dinlersiniz. (bkz: ben bunu yaptım)
Allah korusundur.
Eğer onu çok seviyorsan ondan sonra gelen kimseyi sevememe durumu.
ilişkinin uzunluğuyla sürecin sancısı paraleldir. kağıt üzerinde ayrılsanız da o insanı içinizden atmak neredeyse imkansızdır ilk başlarda.

ama zaman denen şey her şeyin ilacı. belki tamamen bitmiyor ama geçen yıllar onsuz yaşamayı öğretiyor.
seviyorsanız cidden uzunca bir zaman ciddi bir ilişki olmayacak demektir hayatınızda. şimdi o gitti bekliyoruz efenim yeni sevgiliyi yada onu.
sonradan gelen edit: ne o gelsin ne de başkası aşk sevgi yalan onaylandı test edildi.
çok zordur kafaya koymuştur ama nasıl söyleyeceğini bilemez....sonrası olaylar olaylar...
(bkz: nefes alamamak) (bkz: alışkanlıklardan kopamamak) kalabalık bir ortamda sohbet harala hurala iken bir anda sessizlik olduğunda o saniyede aklına gelen kişi henüz ayrıldığın kişidir, yani hala sevdiğin sevgilinden ayrılmak zorunda olduğun için ayrıldığında her kafanın sessiz kaldığı anda aklına onun gelecek olmasıdır. en azından başında. acaba anlatabildim mi?
gercekten birbirlerine ölen iki çift ise tam bir azap durumudur.
sırf terk edilme acısı yaşamamak için ben ayrıldımdır.
Artık içip içip arayabileceğim bir eski sevgilim var şeklinde bardağa dolu tarafından bakılabilir.
Sevgili Son zamanlarda ilginizi iyice suistimal etmeye başladı ise tek çaredir. Kimse vazgeçilmez değil.
herkes çok acı verdiğini falan yazmış. acı vermesi yine bir nebze daha iyi de adamın ağzına sıçıyor be sözlük.
senin kendinden çok değer verdiğin adam gelip sana artık heyecan duymuyorum diyor. zevk almıyorum.
önce bir duraksama dönemi var bu işin çünkü kalakalıyorsun öylece.
sen ne zaman karşısına çıkıp ben zevk almıyorum artık senle olmaktan diyebildin ki o bunu böylesine kolay söyleyebiliyor, şaşırıyorsun.
aklından olmuyor mu acaba diye geçirsen kendine kızıyorken adam geliyor, olmuyor diyor.
ve bitiriyor.
ne kadar basit değil mi?
olmuyor yaz enter.
sonra ayarlar reddedilenler listesine ekle, engelle.
ne olmuyor, neden olmuyor? yok cevap.
bir de tören mi düzenlesin sana. olmuyor işte.
çaba gösterelim belki düzelir?
olmuyor diyor anlamıyor musun, ne çabası. adam sana neden olmadığını açıklamamış, olması için mi çaba sarf edecek.
olmuyor.
daha önce de yaşadık buna benzer şeyler düzelir diye başlıyorsun umut dönemine.
sen umutlar yeşertiyorsun. o kurutuyor.
sen bahar gelsin istiyorsun o kara kışı kendisine seçmiş.
umut dönemi çok acı be.
diyorsun ki 5 yıl. uzanıyorsun ve düşünmeye başlıyorsun, 5 yıl önce annenle, kardeşinle yaşadığın şeyler aklına bile gelmezken onunla yaptığın her şey kronolojik sırayla duruyor. taptaze. hafızamı sikiyim diyorsun sözlük. *
o umut döneminde işte. o da hatırlıyordur diyorsun. üzülüyordur o da. canı yanıyordur. pişmandır.
işte tam o an. aslında hiç de öyle olmadığını görüyorsun. senin umut diye sarıldığın her şeyi elinden alıyor.
böyle kapanıyor umut dönemin. yarım kalan bir kaç hevesle bitiyor.
söyleyecek çok şeyin varken dinleyen bulamıyorsun. dinleyen bulsan anlamıyor, bırak ya diyorlar. bırak gitsin. istemiyormuş seni sen de bırak.
ama onlara olmuyor diyemiyorsun.
o sana olmuyor dediğinde ne kadar acıttığını bildiğin için. sen olmuyor diyemiyorsun.
velhasıl belki sesini duysan, görsen değişir diyorsun ama kapılar hep kapalıdır.
kendi kapılarını değil ama seninkileri üzerine kitleyip kendisi yaşamaya devam eder.
sen de o kapattığı yerde elinde ne imkan varsa çıkmaya çalışırsın çabalarsın.
görmez. istemez. ama uğraşırsın.
zaten artık onun için değil. kendin için çabalarsın. onun kapattığı bu karanlıkta kalmamak için, nefes almak için.
o zaten mutlu. niye senin için mutsuz olsun ki, olmuyor.
yalnızca fiziki çekicilik buluyorsanız doğru olan adımdır.
ilk başlarda acı veren sonra çekilen acıdan zevk alınan durumdur. zamanla acının ve duyguların sönmesi ile acısı bile güzeldi cümlesi kurdurtur insana.
artik kedi kopekten oteye gecilmistir, sevgi yerini oc almaya birakmistir ask aliskanliga donusmustur kendinizi sorgularsiniz surekli nasil duzeliriz diye fakat artik o kisim gecileli cok olmustur. sadece anilariniz gelir akliniza belki ara verdikten sonra heyecan ararsiniz fakat ise yaramaz gordukten sonra onceleri iciniz kipir kipir olurken, kelebekler ucusurken bu sefer ufacik bir kiprasma olmaz ufacik bir heyecan olmaz. ayrilmanizin zamani gelmistir eger birazcik saygi birazcik degeri varsa birakin gitsin mutlu olacagi bir baskasini bulacakken engellemeyin ayni sey sizin icinde gecerli.