bugün

ayrılık darbesini yemiş birine, kendisine gelmesini sağlayacak en insancıl cümleleri kurmaktır.

- üzülme bee, hiçbir şey tesadüf değildir. bunun da vardır bir hikmeti...
-alo,ahmet. beni terk etti be,bırakıp gitti..
-hadi atla gel seni karıya götürcem ak. bendensin.
klasik tesellidir.

o seni hak etmemişti zaten.
içmeye gidelim mi? şeklindedir.
(bkz: YENi RAKı)
boşver kanka en azından sana bakmış ve ilişki yaşamışsınız. ya hiç bakmasaydı?
Dünyanın sonu değil ya..mq
-Salak salak konuşma. atla bana gel.
akşam pilavlı muhabbet var.

ayrıntılı bilgi için;
(bkz: pilavlı sohbet)
Bırak kendi derdine yansın yaa.
- alo funda Özkan beni terk etti :ssss
+ ya siktir et kizim. berke sevgilisinden ayrilmis.
- ciddi olamazsın yaa bak şaka değil di mi?
+ yok valla bak.
- ay kapat kapat bi mesaj atim. kizim aşığım ben ona.
+ tamam ama bana da haber ver.

en etkilisi yerine birini bulmaktir.

yukarida ki sahne gozlerimin önünde gerceklesti. ask acısı falan kalmadı kızda.
Tek sözü zaman söylüyor sanırım bana bırak.
hem kaşardı oğlum.
sol frame'de an itibariyle cevabı durmakta olan problem.

sevgiliden ayrılana verilebilecek en güzel teselli
tuba büyüküstün.
(bkz: olum kız kaşardı zaten)
uzun bir ilişkinden çıkmış birine :
- ya hayat yeniden başlıyorsa ?
Beşiktaş'ın derbi galibiyeti.

zira süper final denen salak saçma şeyi saymazsak derbi galibiyetimiz yok son üç yılda.
sende güvenilmez ol, sende karaktersizlik yapıp aldat. bu zamana kadar iyi oldun da ne kazandın.
biraz paraya kıyıp lap dancer ayarlanabilir, hatuna talimat verilir grubun içinden şu sevgilisinden yeni ayrılmış garibanı seçeceksin diye, sonra olaylar gelişir.
kanka şimdi onu ne sikiyordur elin oğlu ama. çığlık çığlığa da kalmıştır kız kuyruğuna basılmış kedi gibi. zaten ufak tefek de birşeydi yenge.
"ikizini buluruz kafayı yorma sen"
hiçbirşey kararında kalmıyor. ne 'güzel an'lar devam ediyor, ne de 'kötü an'lar. herşey geçiyor. herşey zeval'e (ölüm) koşuyor. 'ölümlü' olan hiçbirşey kalbi tatmin etmiyor.

ayrıca (bkz: #18311514)
"sakın arama boşver. o elbet gelecek kızım sana biliyosun. ne kadar uzun sürerse, ne kadar karşılaşmazsanız o kadar çok özler. sen hayatına bak o nasılsa dönecek elbet. sabret." insanlar bu sözlere inanır ve bekler. beklerken beklerken bir de bakmışsınız beklemeyi bırakmış, unutmuş. hem de acısını çekmeden yapmış bunu.
çay koyda karşılıklı içelim.
"boşver kanka bir üçlü saralım, kol gibi girsin biz de yol alalım..." norm erman güzel söylemiş. bunun yanında "sen çık gel bolu'ya güzel bir rakı sofrası hazırlarız." diyen can dostum-güzel insan da o lafın yanına koyar da geçer.