bugün

allahım sen konuyu biliyorsun. amin .
Allah korusuundur. herkes eğlenmeliktir.ewed
nasıl bir şey bilmiyorum. hiç bilmeyince insan üzülmüyor da.

çikolata gibi. hiç yemeyene tarif edilmiyor. yemeyen de anlamıyor tadını.

güzel bence yalnız olmak. sıfır risk. kendimi hiç terk etmedim.

not: bazen kendime hediye alırım.
Kimseyi ne kendimden çok sevdim ne de damarıma enjekte edip onu,hayat suyum ilan ettim.
- yediğim bokların çoğu da sıçtıklarımdı.
*
Belki de babasız yetişmişliğin yerine ruh kası yaptığımdan mütevellettir bu durum. Ve kendimle yaşama yürekliliğini fondip edişimle de.
*
- o yüzden?
- o yüzden ne?
- oturma salonuna bile önce ben kurulurum.Ha şu var, eşlik edenle her zaman varım ama yol kesip yolumu çizmeye kalkana da o yolu ona sokarım.
- vay abk.
*
para ve zaman kaybıdır. karşılıklı aşk olursa güzel olabiliyor bazen.
Gönlünüze ve aklınıza en uygun kişiyle birlikte olunması gerektiğine inanırım çünkü onun dışındaki gürültülü ve sancılı ilişkiler adamın ömrümden yer psikolojisini bozar. 2 mutlu olacağız diye sagligimizdan olmayalım.
Bir hayırlı olsun alırım.

Durdum durdum turnayı gözünden vurdum.

Tnm: bir duyuru.
'' ben kahvede asuman benimki demişim Bi kere''

(bkz: pardon)
sabahtan beri beklediğim haberdir.
seks döneceğinin habercisi olan duyurudur. hayırlı doggyler.
Hayırlı olsun. Kızmı, erkek mi bu , ahmet mi adı ben anlamadım. Kıskanmayın yazar lar.
peki sevgilin bunu biliyor mu? hayırlı olsun.
Hayırlı olsun.
Bol bol çekyat kırıp, komşuların canını çektirecek kadar sevişmeniz dileği ile.
hangi malzemenin kullanıldığı merak edilmiş gelişmedir. iyi bir sevgili neyden yapılıyorsa tarifi verin biz de yapalım lan. biz de yalnızız olm.
yahu tamam da nedir bu ilgi orospuluğu?

bize ne ulan bize ne?

görsel
Aranızda ne çok çekemeyen yazarlar varmış.

Vay be düşsek dostumuz yok.

iyi niyetli dostlara tişikkür ederim.

Bir duyuru evet.
yapıp satıyor musun yoksa kendin mi kullanıyorsun?
" bir yerini çekip koparmadan kullan bari " denilecek kişinin görgüsüzce durumunu söylemesidir.
güle güle kullan. Allah sağlığınan binmeyi nasip etsin.

şimdi uzun zamandır sevgilin yoktu. ilk başta acemilersen diye birkaç uyarı yapayım.

Sevgilini temiz tut, yağmurlu havalarda dikkatli bin, kayar mayar kaza bela çıkmasın hafazanallah. periyodik bakımılarını ihmal etme. sen ona iyi bak ki o da seni yolda bırakmasın.

gereksiz yerde gaz verme, toplayamazsın. meskun mahalde, ayda 50'yi geçme.

selam eder, karakterinden öperim.
nasıl bir duygu lan ?

sürekli watsappta yazışıyorsunuz değil mi.
çıtı pıtı, hanımefendi, zarif, dürüst ve güzel gülen kadınlar fast dm abi tavlayayım hepimiz mutlu olalım bekliyorum.
garipsediğim durumdur. tuhaf olan hiç sevgilisi olmamış insanlar değil sevgilisi olanlardır. ne ara birbirinizi tanıyorsunuz, ne ara birbirinize açılıyorsunuz, nasıl konfor alanızdan çıkıp biriyle uzun süreli ciddi ilişki yürütebiliyorsunuz? Yaşasın özgürlük.
abartısız söylüyorum, dünyanın en zor en stresli işlerinden biridir.
Doğru insanı bulduğunuzu düşünüyorsanız müthiş bir şey.

Burada kilit nokta arkadaş olamayacağınız birini sevgili olarak seçmemektir.

Yani; ilk heyecanlar geçtikten sonra da birbirinize güven duyarak, kişisel sınırlarınızı saygı duyarak birlikte eğlenebiliyor, canınız bir şeye sıkıldığında telefona sarılıp ilk onu aramak istiyorsanız, kısacası hem sevgiliniz hem de en yakın dostunuz olabiliyorsa tadından yenmiyor.

Fakat ilk heyecanlar bittiğinde bir yandan en yakın dostunuz gibi göremiyor, yalnızca şehvet ve aşka tutunarak bir ilişkiyi sürdürmeye çalışıyorsanız biraz zor.

Kısacası sevgilinizle en yakın arkadaş olamıyorsanız o ilişkinin sürdürülebilirliği konusu bir muamma.

Gerisi iki kişinin kendi kişisel dinamiklerine ve ilişki süreci içerisindeki birbirine karşı beklentilerine kalıyor.

Bunları kendimce çözdükten sonra şu an sürdürüyor olduğum ilişkide ayrı bir mutluluk yakaladım. Böyle devam etmesini umuyorum ve uludaşlarıma da mutlu ve huzurlu olabilecekleri bir ilişki diliyorum.
bir sürü stres, sıkıntı, dert beraberinde gelir. dertsiz başımızı derde mi sokalım.