bugün

Evcilik oynamayı sekse tercih eden ergen kızdır.
Sevgililigi evcilik oynamak sanıyor da olabilir..

22 yaş altı türbanlıdır..

Benden uzak olsundur..
daha büyük hedefleri olabilir. siz malesef bir basamak, bir geçiş evresisinizdir.

düzelt: yakından izlediğim olaylar dizisinden.

düzelt: daha büyük hedef derken daha zengin daha yakışıklı birini bulma ihtimalini kastetim.
sevgililiğin ahlaksızlık olduğunu savunan ergenlerce beğenilmemiş kızdır.

(bkz: sen beğenme lan ayı)
küçümen pipili sevgiliye sahip kızdır.

pipiniz küçük, kız hissetmiş. sevişmez tabi. ben olsam ben de sevişmem, küçük pipi çok sıkıntı ya. allah yardım etsin. zor yani.
wowowow haram demiştir.
liselidir. O yaşlarda sevgili olma sebebi popi olmak, sinemaya gitmek, el ele gezmek falandır.

Ama bunu isteyen 18 yaşın üstünde bir kızsa durum kötü. Cinsel sorunlar olabilir, dincilik olabilir, güven problemi olabilir hepsi sıkıntı.
sevgililigin sonunu evlilige baglamak isteyen kizdir ve haklidir.
Sevişmeden sevgili olacaksak olalım der.

Evlenmelik.
Acilen kacilmasi gereken kızdır.
Restorana gidelim ama yemek yemeyelim gibi bir şey.
normaldir.
çok ilginçtir ki burda sanki anormalmiş gibi başlık yapılan her şey
normal.
anlaşılmayan nokta şu sevgili hödükler, sekse gelince hepiniz iyisiniz, evlenmeye gelince hepiniz bakire kız ayakları.
adam gibi adam olun.
sinirli giri için özür diliyorum.
patlak olması kuvvetle muhtemel türbanlı kızdır..

başı açık da olabilir..
bi de ilk aşkıysan git evlen aga dedirtir.
normaldir, lakin severken sevişmemek olmaz. sevişmek sevginin en saf halidir.
Aile terbiyesi almış kızdır.
çıktığı herkesle yatan kişilerin isyanı. ulan bir günden bir güne sikiniz kalkmıyor, kıl yumağı gibisiniz hâlâ sevişmekten bahsediyorsunuz. yollu kizlari becerip iyi aile kızlarıyla evlenme hayalinizden bir vazgeçin artık.
Seviselim ama sevgili olmayalim diyen abaza ile ölumune kapisir.
aradığım kız tipidir. şöyle ki güzel dostlarım bana göre ilişkide cinsel anlamda sınırları kız belirler en azından ben sevgililerime hep öyle söyledim derdim ki bak güzelim yarın bir gün bir şey yaşarsak ve ayrılırsak sen daha fazla zarar görürsün sonuçta geleceği göremeyiz ve bizim toplumumuzda kız erkeğin elinin kiridir olan sana olur o yüzden yaşamak istediklerine ve yaşayacaklarına ona göre karar ver sınırlarını koy ben erkeğim bir noktadan sonra durmak istemem bunu göz önünde bulundur derdim. artık öyle her kızla yatayım kalkayım istemiyorum çünkü üzülüyorum en iyisidir iyi vakit geçirmek muhabbet etmek eğlenmek güzel anılar biriktirmek.