bugün

(bkz: yerli prezervatifimize alternatif isimler)
bir harfi senden olsun bir harfi benden olsun aşkkım.
sevgilisiyle konuşacak konu bulamayan insanın açtığı başlık olabilir.
nelerden hoşlanırsın?
hangi tür müzik vs .
nerden mezunsun ?
nereyi hedefliyorsun?
gözlerinden neden bu kadar güzel ?
gülümsemeni yerim..
en sonda nerde bulusalım xxx cafede seni bekliyorum yarın saat 14:00 diye konu kapatılır ve kızı ayarlayıp ayarlamamak sana kalmıs .
sevgili ile konuşulacak konudur. konuşmaya konu yoksa o artık sevgili bile değildir.
karşılıklı sorular sorulabilir.
Onu da mi biz soyleyelim be bro. Sevgiliniz var ve konuscak konu bulamiyorsunuz. Biz napalim amk.
şimdi pek sevgili; sevgili tecrübesi olmayan arkadaşlarım. öncelikle hepinizin al yanaklarından ve atar damarlarından öpüyorum. damarınız atsın, çükünüz dik kalsın, meme ucunuz sert eylensin. amen.

sevgili dediğimiz terim, birbiriyle seks dışında sürekli muhabbet etmeye çalışan ikilinin oluşturduğu bir terim değildir. önce bunu bir kavramalıyız. şöyle düşün, annenle, babanla, kardeşinle ya da uzun yıllardır beraber olduğun bir arkadaşınla birlikteyken konuşacak konu arıyor musun?

sevgili de böyle bir şey. üzgünüm hayallerinizdeki sevgili kavramını yıktığım için ancak durum bu. flört dönemi ya da sevgili olarak hissettiğiniz o başlangıç safhalarında zaten birbirinizi tanımak için sorular sorduğunuzu ya da birbirinize daha önce yaşadığınız hikayelerinizi anlattığınızı, ortak zevklerinizden bahsettiğinizi, günlük rutininizle ilgili muhabbetler çevirdiğinizi zaten varsayıyorum...

e bunun yanında sevgili demek, illa ki birlikteyken sürekli ağzınızın içine bakıp konuşacak bir şey aradığınız kişi demek değildir. onunla beraber geçirdiğiniz sessiz zamanları da sevmelisiniz. illa bir paylaşımda bulunmak zorunda değilsiniz. birbirinizin elinden tutarken parmaklarınızla onun avuç içini okşamanız, nebleyim vücuduna ince temaslarda bulunmanız bile sizin aranızdaki bağı kuvvetlendirecek şeylerden.

hadi hiç seksüel bir yaşantınız yok, yan yana oturup dizi/film izlemeniz, birlikte "konuşmadan bile" vakit geçirmekten keyif aldığınız kişiye sevgili diyebilirsiniz.

konuşmadığınız zaman yanında bulunmaktan keyif almadığınız kişi sevgiliniz değildir. ufak tefek heyecanlar için kendinizi kasıyor olabilirsiniz. şey yapmayın çok, olur öyle şeyler. kimse kimseyle aynı frekansta olmak zorunda değil.

öpüyorum.
valla 3 senedir birlikteyim biri sorsa ne konuşuyorsunuz bu kadar diye cevap veremem. anlık gibi. en yakın arkadaşın gibi düşün. konuşacak bir şey bulamıyorsan, şunu anlatsam ne düşünür falan diyosan ve sana bu yakınlığı kuramıyorsa o sevgili değildir zaten.
Trilyarlarcadır. Sevgiliyle paylaşılan her konu güzeldir.
Sevgilinle konuşacak bişey bulamayıp sözlükten medet umuyosan ayrılın bence.
(bkz: biz şimdi neyiz)

günlerce sürebilir.
Yanında susabildigin sevgili kıymetlidir .
Sevgiliyle her konu konuşulur fakat anlaşabilinen konular bir elin parmaklarını geçmez.
beraber sustuğun,susarken bile anlaştığındır sevgili.illa her dakika konuşmak gerekmez.
Bazı konular hariç her konu.
Asıl sorun konuşulmayacak konulardır ki mesela, futbol, siyasi gündem, başka güzel kadınlar ve başka yakışıklı erkekler, fazla kilolar sivilceler kötü ense traşı göbek alınıp kırılınmaya müsait konular vb.
kişi başına düşen milli futbolcu maaşını tartışa biliriz.

nerden baksan bir futbolcu maaşı yüzlerce ailenin yıllık giderlerinin toplamından fazla.
-günün nasıl geçti?
+evet, tüm kalbimle evett!
-canım iyi misin? ne evet?
+bir an evlenme teklifi ettin sanmıştım. Neyse, boşver.
Sevişmek varken neden konuşur ki insanlar diyalog her şeyi çıkmaza sürüyor.
Siz konuşmayın o zaten anlatacaktır.
Sevgili ile her konu konuşulur konu kısıtlaması yoktur Sevgilinin diğer insanlardan farkı budur.