bugün

üşengeçlik.
Hoşlanma eşiğinin çok yükselmesi olabilir.

Ha bir de ülkemizde ki bitmeyen karşı cins sorunları. Kızlar şöyle kızlar böyle, erkekler şöyle erkekler böyle.

Aslına bakarsanız en büyük sebebi ön yargılar, yıkamıyoruz.
adam gibi adamız belki ondandır.
en basit sebebi yani en azından benim sebep bu. aramamak.
parasızlık derim ve geçerim bence bu önemli bir faktör biraz da şanssızlık olabilir.
Itici olmak.
birisine bağlı kalmaktan korkmakır korkmasaydı bulunurdu herhalde.
Günde 15 saat çalışıyorum. yeerince açık sanırım ?
Piyasa araştırmasındayım . Sonuçlar vahim .
Kısacası sevgilin yok derdin yok.

Neredeydin , kiminleydin , ne yapıyorsun , neden geç cevap verdin diye rahatsız eden biri yok

Kafa rahat miss.
saçma sapan bir mükemmelliyetçilik huyu ve özellik / güzellik süzgeci.

(bkz: kimseyi beğenememek)

(bkz: bi boku da beğen)
Gerçekten bulmak istememektir. Öncelikle bakımlı ol genç. Kızlar için ülkücü gibi gezmemek, erkekler için de biraz spor salonuna gitmek. Ama abartmayın kızlar düğüne gider gibi boya küpü olmasın, erkekler de iki gram kas yapınca götü kalkmasın. Bulunduğunuz ortamı değiştirin. Bugüne kadar o ortamda birini bulabilseydiniz zaten bu yazıyı okuyor olmazdınız.
Ama dürüst olmak gerekirse her gün aynı rutinle günaydın demediniz diye kavga etmeye , önceden özgürken bi anda her şeyin hesabını vermeye, saçma sebeplerden sözlü tartışmalara, kendi derdiniz olmayan şey için bile üzülmenizi isteyecek kadar insanı daraltacak birine ne kadar ihtiyacınız var? Emin olun tek başınıza daha iyisinizdir.
Evli olup bir de üstüne çocuğunun olma ihtimali.
Haa bir de tüm bunların üzerine örnek aile babası tavırlarıyla ailesini koruma tavırları.*
Vasat bir tipe sahip olmak. Öyle olunca dikkat çekip karşı cinsin sana gelmesi zorlaşıyor. E sen de ugrasarak bulamıyorsun yani o kadar insanın içinde seni o halinle sevecek ve aynı zamanda senin de seveceğin kişiyi. Arada bir piyango vurursa ne ala.

Sevdim sevilmediimm, seveni sevemedimmm, canımdan böyle bezdim amaaannn.
aramaktir..
Burun dikliği.
Sadece ben varım hissi.
Vazgeçilmezim sanılmak.

Genç kızları üzmeyin. Bilhassa sarışın olanları.

Öpüyorum iyi geceler.
Her şey sebepler dairesinde gerçekleşir. Senin şer gördüğünde hayır, hayır gördüğünde şer olabilir.

evde kalacağım diye üzülme, kısmet buldum diye sevinme. Herkesin kaderinde var biri, elbet karşımıza çıkacak bir gün. O karşımıza çıkana kadar bekleyip ona olan sadakatimizden ödün vermeden yaşasak daha iyi değil mi?
aramak yerine, onun seni bulmasını beklemek.

hem de erkek olarak.
Ön yargılarım.
sevgili aramak. arayınca bulunmuyor, öyle bir şey ki beklemediğin bir anda olur. özellikle "sevgili bulmak" isteyen arkadaşlar aramak yerine sosyalleşin. emin olun karşınıza biri çıkar.
Kesinlikle tiple alakasi yoktur.
Aramamak mesela.
+Bu kız bana bakıyorsa kesin bişey vardır .
+Bu kız bana bakmaz . Ortada 2 seçenek var beyler kırın önyargıları
Çirkin olmak, ya da çok yakışıklı olup kimseyi beğenmemek.
sevgili arayıp bulamayanların başlığı.olum bu işler aramakla olmaz,olursa olur.
sevgiliyi bulunacak bir şey olarak görmek.