bugün

sevdiğini bildiğiniz fakat size ilgisini göstermeyen erkektir. ne amaçla bunu yaptığı hala tam olarak anlaşılamamıştır.
yalnız sizi sevmediğini gösterir.
ingiliz ilgisizliğidir. malum ingilizler böyle soğuk ilgisiz gereksiz bir millettir.

not: başlığı; seven erkeğin ingiliz davranması okuyan yazarın olayı bütünleştirmesi sonucu oluşan enrty.
sevdiği tarafından ilgi görmek istemesidir.
(bkz: göt korkusu)
ya huyundandır ya suyundan.
dünyadaki tüm kadınların arkasına sığındığı tanımını dahi yapamadıkları dandik savunma mekanizmasının ta kendisi.''ilgisizlik'' kusura bakma ama senin canın ya dayak istiyor ya yarak.şımarıklığın alemi yok.
TAPARSAN TEPiLiRSiN TEPERSEN TAPILIRSIN MANTIĞIYLA HAREKEN EDEN ERKEĞiN EYLEMiDiR. AFFERiMDiR.
seven erkek ilgisiz davranmaz, ilgisizse başkasıyla ilgileniyordur muhtemelen. sen geri zekalı karı da ayy beni çok sefiyo yha diye götün havada dolan daha.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)

ilgisizliğin kaynağı sevgisizliktir.
Bir nedenden trip atıyor da olabilir. Aksi halde sevmiyordur.
Karşı tarafin bikip sıkılmasından korkuyodur.
Kaybetmekten korkuyodur yani.
biraz takıntılı bi kişiliği varsa hayatında büyük bi problem olabilir ve bunu çözdükten sonra değerlendirilmesi gerekir.
ilgi manyaklığı yapmayın hemen. konuşun. kimse müneccim boku yiyip doğmadı konuşmadan bilemezsiniz.

ama bi sorunu yoksa sevgisinden şüphe edebilirsiniz.
Doğruyu söyleyim sevmiyordur yok işte bi sebepten dolayıymış yok vakti yokmuş bunların hepsi palavra bende başta kendimi böyle avutuyordum salak olmayın dostum seven adam size bişey olsa ya da mesajınız 2 saat gecikse evinize kadar gelir ha seviyordur belki gerçi inanmıyorum da bence devam etmez o ilişki ilgi yoksa yemişim aşkını.
Çekiniyordur, kizin sevgisinin farkina varip olumsuz bir sey soylemesinden korkuyordur.
-sevgisi bitiyordur.
-sıkılmıstır.
bakın işte bunlar hep ibnelik.
içine dahil olduğum güruh. online oyun oynayan erkekte olabilir bu eleman. oyundan kıza vakit ayırmak zordur. birde bunların ilgi manyaligina hastayım. arkadaş şöyle bir şey ki ne kadar ilgi gösterirseniz gösterin bir gün ilgi göstermeyin bunca emeginiz çöpe gider. bu kadar nankördür bunlar. ayrıca o kadar ilgi gösterirsiniz size karşılığında iki kelam laf bile etmezler adam gibi. her zaman kendilerine göre yontarlar olayı. karşılık yok işte ama sen ilgi gosterceksin. neden çünkü kukuları var.
isi biliyordur.yoksa gotun kalkacak.
ilgi gösterecek kadar değer vermiyordur. Bu kadar basit.
(bkz: kaybetmek)
seven erkeğin ilgisiz davranması yoktur. seven erkeğin seven yerlerini kıran hatun vardır. yapıştırmamıştır.
O arayıp soruyordur ilgisiz olsa öyle duramazsın. . . . . .
(bkz: memeni aç)
sevmiyordur. lamı cimi yok yani. seven insan ister istemez ilgilenir. en vurdumduymaz en soğuk insanı bile olsa kaşının gözünün hareketinden hatta ve hatta göz bebeklerinden bile ilgisini kızlar anlar yani. kızlardan kaçar mı hiç. ilgisiz insan sevmiyordur.