bugün

ona sormak.
size o enerjiyi mutlaka hissettirecektir: duyumsayabilmeniz.
Onun size karşı olan davranışlarıdır. Sizinle konuşurken hafif çekingen ve heyecanlıysa, size bakıp gülüyorsa seninle konuşurken sacmaliyorsa falan filan işte.
gözlerine bakmaktır. ama öyle öküz gibi dimdik bakmak değil. gözleri bir kitabın sayfası gibi süzerek okuyabilmelisiniz.
O yolları ancak kendi ruhunuzda hissedersinizdir.
Konuşurken kullanılmış bir kelimenin yeri dahi size bunu hissettirebilir.
Kaşar olmamak şartı ile bekaretini size veriyorsa sizi seviyordur.
5 dk içinde 3 kere göz göze gelirseniz ve o gözlerini kaçırıyorsa tamamdır.
bakışlarıdır.
sadece gözlerinin içine bakın zaten anlarsınız.
hiçbir yolu yoktur. kimi kızlar sırf zevk için bile hoşlanıyormuş gibi hareketler yapar. sizin öyle düşünmenizi isterler. bundan keyif alırlar egoları tatmin olur.

tecrübeyle sabittir.
Siz eğer onu seviyorsanız ve sevdiğinizi belli ettiyseniz ve o size arada bir bakıyorsa o sizden hoşlanmıyordur. Boşuna ümitlenmeyin sadece bana hala bakıyor mu bu salak diye bakıyordur. Bence seven kız sevdiğine kaçamaklı kaçamaklı bakar yiyecek gibi değil.

Çok dertliyim sözlük. kendi kendime yalan bakışları telkin edebilecek kadar bile aklım yok. En son kıza mektup yazmayı düşünüyorum. Bilmem napsem acep*.
fedakarlık yapmasıdır. büyük küçük fark etmez. sizin için bir şeyleri erteliyor, vazgeçiyorsa seviyordur. üzmeyin o kızları.
eskiden ne kolaydı be bu işler. kıza bir bakış atardın, seni seviyorsa elindeki mendili atardı yere. sen alırdın mendili yerden derince bir koklardın... gerisi Allah'ın emri peygamberin kavli işte...

mö 473 leri falan anlatıyorum
Sizin özel bir çaba göstermenize gerek kalmadan kendisi belli edecektir zaten.işin içinde insanın olması istisnaları meydana getiriyor, mutlaka o hissi vermesini de beklemeyin derim.
aniden gelen aylin kim mesajıyla bünyeye etki yapar.
(bkz: turnusol kağıdı)

Belki kız kimyadan anlıyordur.
en basiti gidip sormaktır. arkadaş ben şunu anlamıyorum, düşünüyorum düşünüyorum ama sebebini bir türlü bulamıyorum. bir insan, güzel bir hissi sevdiği birine neden kolayca söyleyemez ki? bir düşün bak, bir düşün. iyi bir şey bu, gidip söylesene, neden anlamaya çalışarak ve işleri iyice karmaşık hale getirerek yoruyorsun ki kendini? insanoğlu olarak çok garip yaratıklarız gerçekten. utanma duygusunu yaşayanlardan biri olarak bunu hiç bir zaman anlayamayacağım. üstüne bir de gurur eklendi mi çık çıkabilirsen işin içinden. fuck!
testi gerçekleştiren bireylerin karakteristik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren yollardır.

bazı örnekler aşağıdaki gibidir;

sadist birey için:
a. sevdiğiniz kızın yanağını kızartana kadar sıkın. hafif sulanmış gözleri ile beş saniyeden uzun bir süre boyunca gözlerinizin içine bakıyorsa seviyordur.

b. yaptığı her hareketi küçümseyin, kulaklarını çekin. uzunca bir süre özür dilemekten başka bir şey yapmıyorsa seviyordur.

c. hiç beklemediği anlarda sağlam ısırıklar atın. saçınızı okşayıp öpüyorsa seviyordur.

gerizekalı birey için:
a. sizi taşla, sopayla kovalamıyorsa seviyordur.

b. durduk yere bir tebessüm ile size bakmaya başlıyorsa seviyordur.

disiplinli birey için:
a. sizi taklit etmeye çalışıyorsa seviyordur.

b. sizden önce hamlede bulunarak masanın karşısından kalkıp yanınıza oturuyorsa seviyordur.

dikkat: verilmiş olan maddeler deneme sürümü olmak ile birlikte hata payının küçümsenmemesi gerektiği bilinmelidir.

not: keşke hepiniz ölseniz *
not2: seviyorum hepinizi *
not3: bu entry * içermemektedir.
Kızların %90'ı aşkınızla yanıp tutuşmadığı sürece sizi sevdiğini neredeyse hiç belli etmez. geri kalan %10'luk az veya çok sizi sevdiğini belli eden kısım da hep yakın arkadaşlarınıza falan denk gelir. size hep o %90'lık kısım denk gelir, çıldırırsınız. ve çoğunlukla "bu kız bana bakmaz boşuna kasmıyim" dediğiniz kızlar sizden hoşlanırken, "bu kız bana yakın davranıyo, ben buna yürüsem kesin kabul eder" dediğiniz kızlar ise kabul etmezler. benim gözlemlerime göre doğanın kuralı budur. yoksa sap sap dolaşan bu kadar fazla sayıdaki bay ve bayanın başka bir açıklaması yoktur.

bu görüşler tamamen benim gözlemlerimden doğmuştur. kesinliği yoktur. doğruluğu veya yanlışlığı kişiden kişiye değişir. çok kafaya takılacak bir şey değil yani. kızın sizi sevdiğini anlamak için en eski ve en kesin yol tabi ki gidip kıza açılmak*
Size baktiginda gozleri parliyo ve sizden cekiniyorsa sizi seviyodur rahat davraniyorsa kesinlikle sevmiyodur bosuna ümit etmetin.
Seni seviyorum dese yeterli.
Tip kayık olunca rahat oluyorsun.
kazayla(!) yüzüne dokun kardeş ,gülümseyip gözünü kapatıyorsa seviyordur , sadece gülümserse boş değildir ,eline kıl geldiyse kız değildir kaç ordan
zor anlarsın. saydıkları şeyler bir belirti olabilir ama kesinlik değildir.
en temizi açılmaktır ne olacaksa olur olmayacaksa olmaz çok düşünmektense sonuca gitmek en mantıklısı.
Hasta olduğunda endişeleniyor, iyileşmen için bir şeyler yapıyor, yapmak istiyorsa seviyordur.
Yalnızca sorularak öğrenilebilecek bir ikilemdir. Eğer karşınızdaki kadın zaten bunu size söyleyemeyecek sebeplere sahipse ona sormadan, sizi sevip sevmediğini asla anlayamazsınız. Aşk yaksa da içini duvarlarından dışarı duman dahi sızmaz.
whatsappta kıza mesaj atıyosan max 1 dk içinde cevap veriyorsa seviyodur.