bugün

Zamanında yapıp pişman Olduğum şey. Kendiniz olun doğru insanı bekleyin o geliyor zaten.
iliskimi olumsuz yönde birseyler varsa evet yada değecekse.
Değişmemek mümkün değildir.
Kil kivami alirim. Vazon olayim tornada firil firil cevir beni.
Şuna eminim, kim ne derse desin; aşk insanı baskalastiriyor bence herkes istemese bile degisirdi. Ama bu dozu ayarlanamayacaksa olmaması gereken birşey, çünkü sevdiğiniz için degistirdiginiz bir ozelliginiz daha sonra degistireceklerinizin habercisidir ki bu iyi birsey degil. Kendinizi kaybediyorsunuz farkında olmadan, kim oldugunuzu unutuyorsunuz. Ve sonra karşınızdakine de unutturuyorsunuz boylelikle yolun sonuna gelmis oluyorsunuz, gecmis olsun.
iyi yönde ise evet. uyumlu olmaya çalışırım. hatta sevmeden daha değişmek istemeden değişiyorum. anormalim ben. ayran gönüllü daha doğru sanırım. herkesi seveyim ama onlar beni çok sevmesin. sahiplenecek kadar sevmesinler. sonra bir ton dert. belki de hiçbirini sevmemişimdir daha. sevdiğimi sanıyorum her seferinde.
anlayisli olmaya calisirim bazen belli etmesemde. bana gelip hatalarimi kibarca soylemesini de cok isterim.
ama ben neysem oyumdur. cok seversem belki.
sevdiğim için cinsiyetimi bile değiştiriririm:!!!!!!!!

değişiliyor arkadaş sen ne kadar benliğini korumaya çalışsan da değişiyorsun. öğreniyorsun daha sonra değişmemen gerektiğini fakat tekrar değişiyorsun, senden kopuyosun ama bu döngü de böyle yaşanıyor.
sevdiğimi değiştiririm.
Her değişim bir ölümdür. Halbuki sevgili için yaşamalı insan.
asla değişmem. değiştirmeye de çalışmam.
Degismedigim için sevmediler.
Bu olay cidden çok komik.
iyi kötü anlasıyosun
Sonra degismen bekleniyor
Direniyorsun, degismiyorsun
Degismedin diye bitiyor
Sende allah kahretsin gel hadi degistim diyorsun
Ama hicbirsey sen degismeden önceki kadar güzel olmuyor
Kendinden ne kadar ödün vermezsen o kadar ilgi görüyorsun, o kadar seviliyorsun.
değişirim ama aşırı derecede değil şeklinde cevaplayacağım soru.
Ne kadar sevdiğime bağlı bişey bu eğer çok sevdiğim birisiyse bikaç değişiklik yapabilirim kendimde ama fazla olmaz.
(bkz: değişmeyen tek şey değişimdir)

edit: değişmeyen insan sevmiyordur. hoşlantıdır o güzel kardeşim. sev sonra gel gene oyla. ben sana eksileme demiyorum hobi olarak sen gene eksile.
değişmem, karakter kişilere göre şekil alan bir yapı olsaydı şimdi hepimiz yamuk olurduk.

karakterden taviz verilmez arkadaş, buna gurur diyebilirsiniz ama karakter bir kimliktir ve seni seven o kimliği de sevmiştir.

eğer artık sevmiyorsa veya bir şeyler yetmiyorsa o halde karakterinden taviz vermek yerine ondan taviz vermek daha doğrudur.
değişmem sözlük. bu saatten sonra değişmem. beni kabullenen böyle kabullenecek.
artık şu fosil haline gelmiş röportaj sorularını ısıtıp ısıtıp önümüze getirmeseniz çok güzel olacak amına koyim.
değişmem. ben ben olmadıktan sonra sevdiğim kişilerin yanımda yeri yok.
değişirim. onu mutlu etmeyen eksik yönlerimden kurtulmaya çalışırım. sevdiğim insanı mutlu etmeye çalışirım.
hiçbir zaman değmeyendir. kukla olduğunla kalırsın ve artık herkes seninle oynar işi bittiğinde, sıkıldığında atar bir çöp kutusuna yeni arkadaşların çöplük hayaller olur.
Değişmek de değiştirmek de istemem. Ortada bir değişim zorunluluğu varsa olmaz o zaten.
Sen onun için değişirken sen ondan ayrılınca ne olacak söyle bana sen sensen kimseye özenme seni seven sen olduğun için sevsin ciğerim...
Herkes değişir ama farkında olmadan zamanla. Çünkü karşındaki insan senin değişmeni istiyorsa ve sen değişmeye çalışıyorsan bir hata var demektir. Sen zamanla kendin bazı şeyleri farkedip değişmeye başlarsın. Önemli olan da budur. Onun için değişirken aslında değişmemek gibi bir şey. Ne demekse şimdi bu.