bugün

beni benden iyi bilen kadındır.
Unutulmayan kadındır.
beni sevmeyen kadindir.
beni en yakın arkadaşı olarak gören kadındır.
(bkz: sevdiğim kadın bana abi diyince)
sevdiğim kadına,

" Cerrahi müdahalelerle değişmeyecek bir aşk taşıyorum içimde sana ait. Sünnet edilse dahi acılar tarafından, ereksiyonundan hiçbir şey kaybetmeyecek bir sevgi. Hem zaten mutluluk dediğin; boyu değil işlevi önemli. "
(bkz: annem)
hiçbir zaman olmayacak olandır. bir kadın sevgiyi hak etmez. hak edenleri türünün nadir örneklerindendir. onlara da anne denir.

edit: her anne üstüne alınmasın.
Beni sevmeyen kadındır.*
nefes alan kadındır.
beni benden alan kadındır .
Annedir anne!
darılma terkedip gitti seni.
Gönlü huzurlu, gülüyor gözleri.
Dokunma, ateş olur yakar seni.
Unutursun elbet, unutulduğun gibi.
Yaşatmaz beni içimde yanan bu yangın.
Uyudu gitti ya la, hemi de ikinci ayimizda.
insanın en ağzına sıçan, dinlerken sahilde geceleri hüzünlü bi filmin sahneleri gibi ruh haline sokan şarkılardandır. Yeni olay yaşayanların dinlemesi sakıncalıdır.
özlediğimdir, saçma sapan zamanlarda aklıma gelendir, aklımdan çıkmayandır.
ben ona ulaşmak için dağlarla güreşirken, o sıcacık odasında poposunun üstünde oturuyor.
kader.
Dinlerken hüzünlendiren eski günleri akla getiren pera grubunun bir şarkısıdır.
ne kadar boş iş varsa onlarla meşgul şuan.
Peranın en güzel en duygulandıran insanın içini paramparça eden şarkıdır.

Sarılma senin olmayan kadına, saymamış seni sevmemiş asla.
pera'nın belkide efsane parçasıdır. bir ilişkiniz olmuştur yıllar sonra bitmiştir ve unutamıyorsunuzdur... işte o an bu parçayı açın. daha girişteki sözlerle sizi tokatlamaya başlayacaktır. bu şarkı varoldukça bu grup ölmez, ölmemeli.
kardesim bugun rastgeldi dinledim bu sarkinin nakarat kisminin armonisi biyerden calinti. butun gundur onu dusunuyorum dilimin ucunda sarki getiremiyorum amk.

benden baska dinleyip de aa bu armoni su sarkiya ne kadar benziyo lan diyen yok mu amk.
ona sarılmanın düşüncesinin verdiği huzur bile, anksiyete bozukluğuna çok iyi geliyor. Kaygılarım sonbahar da dökülen yapraklar gibi gidiyor çok ilginç.