mide bulandırır ama artık kadınlar için eskisi gibi sorun değildir her iki erkekle aynı anda sevişen birinden diğerine giden ikisini de çok seven ve ikisindende nefret eden kadının yaptığı iş
bir orospu davranışı deniyor gayet saldım çayıra mevlam kayıra bir tanımlama ile.
ya evlidir kadın; boşanmayı gö.ü yemez. utanmadan belki de artık kanıksayarak devam eder bu* iğrenç duruma...
ya da bekardır*; sevdiği adam evlidir,* ya da parasızdır... kadın paralı erkeğe doğru yol alır usulca*
malgül: çabuk ol boynuzcan

boynuzcan: acelen ne malgül. daa yeni sey oldum.

malgül: ya senle sevişip, başkasına gidiceeem.

boynuzcan: bütün konsantremi bozdun.ne demek istiosun sen.

malgül: bozulmaz. bozulmaz. gel bakimgghhmmm.

(malgül. profesyonel oldu.),(boynuzcan. en iyi cilayı keşfetti.)*
günümüzde revaçta olan bir ahlak tarzı, ne ekilirse o biçilir! birilerince abes olmayan bir eylem.
aşkın adını iki paralık eden fahişelerin (çağla şikel, gizem özdilli, roberto baggio, americo vespucci vs..) kronik alışkanlıklarıdır.
herkes hak ettiği muameleyi görür yada ettiğini bulur,birgün bir erkekde sadece onlarla sevisip sevdigi kadınla evlenir ve sartlar esitlenir..
gun gelir naptım ben der.Kızlar sahip oldugu guzellıkleri iyi korumalı diğerlerinden farklı olmalıdır.Bir gun gelir kimse surtına bakmaz.
(bkz: tövbeler ola)
duruma göre çok mantıklı bir davranış olabilir. büyük ihtimalle, sevişilen erkek aile babası olamayacak kadar havayi yada ev geçindiremeyecek kadar fakirdir. biraz acı verici olabilir ama sonunda çocuklar daha mutludur.
diğer bir yandan erkeklerin cok sık yaptığı bir durumdur, kızla sevişir ama bakire kızla evlenir.