bugün

o kız o kadar Çalışkan ve zeki'dir ki Kendinize yakıstıramazsınız onun iyiliği için ondan uzak durmanız gerekir eger o'da beni sever ise derslerinde geri kalır diye düşünürsünüz ve platonik olursunuz (bkz: ben)
O kızı kaybetmeye mahkum erkektir. O kenarda dururken başkası gelir ve kızın kalbini çalar.
Gerçekci insandır ve kendince sebepleri vardır.
gerçekten sevmiyordur. seven adam duramaz.
Eğer uzak duruyorsa hiç sevmiyordur. Eğer sevse duramazdı yerinde.
Sonradan başkalarıyla yiyişirken görünce kendini yerden yere vuracak erkektir. la olm ne karı gibi hareketleriniz var korkak korkak hareket ediyonuz narin narin git söyle işte dicemde sizde erkeklik ne arar sokaktaki köpeğin kuyruğuna ip bağla desem beceremez . yani dostum diyorumki bi 1000 yıl önceki erkek karakterinw bak bide şimdiki arasında 1000 yıldan daha fazla fark var derken konu nereden nereye geldi hadi ben kaçar..
Sevdiği kızın sevdiği erkek olmadığını biliyordur.
Alışmıştır. sevdiği çorap yırtılmıştır.sevdiği tişört annesinin yer bezi olmuştur. Sevdiği kızla da akıbeti aynı olacak diye aynı habitat da bile bulunmaya yüreği dayanmaz.
Yakinda iside katilacak erkektir.
Özgüveni eksiktir .
Uzak durmasın gitsin konuşsun kaybeder yoksa. Benden de uzak duruyorsan durma gel evlenek.
Zavallıdır.
uğraşılmayacağını, sevdiği kişinin boktan karakterli biri olduğu bilen kişi.
güzel şeyler zaman alır. çok üstüne düşmek yerine arkadaş olmayı başarmak isterim zira aşkın ateşi geçince arkadaş olamadiysanız ayrılmak kaçınılmaz oluyor .
Kızı başkası alınca daha da uzaklaşacak olan erkektir.
Attila ilhan - aysel git başımdan.
Kıza açılınca sünepe sapık şerefsiz olacak erkektir çünkü adı muhittin,rıza,dursundur berkecan değil.
50 tane ayrı sebebi olabilir.

1- kız bana bakmaz diye düşünür.
2- kıza vaadedeceği bir şey yoktur.
3- kız başkasıyla birliktedir.
4- kız başkasını seviyordur.
5- ona yaklaşmak için uygun fırsat bulamamıştır.
kendini taniyordur dengesiz guvensiz biri oldugu icin zarar vereceginden korkuyordur. ama hayat bu korkuyla gecmez.
görsel
Benim gibidir. Uzaktan sevmek daha güzel gelir. Olmayacak gibidir ama neden olmasın diyordur bazen.