bugün

Yapısinda sentetiklik yoktur.

ićinden gelirse ilgi gösterir o da ayda yilda bir yani.

Bunalımli tiplerin ilgi gostermeye dermanı yoktur.
özel ders almak için saatlik 100 kağıt veririm.
iletişim için dm.
Değişik bir yeteneğe sahip olan erkek türüdür .
Ya ergen bi çocuktur ya da net maldır.

ilgi gostermeyince, kadının her geçen gün kendisine daha çok bağlandığını falan düşünür.

Uyan mal:

Her geçen gün soğuyor o kadın!
tam zamanlı sevmem. part-time sever, sevdiğim zamanlarda keyfiyen ilgimle mazhar ederim. gösteremeyenlerden değilim canım isterse gösteririm. mesele canımın ne istediği ile alakalı.

yaşıyorum lan bu hayatı. şuan bir daha farkettim.
ilgi gösterememenin bahanesi olmaz, "aşgım çog işim var ondan mütevelli seninle alaka gideremiyorum" gibi bir durum söz konusu değil malesef. vakit ayırabilir insan isterse demek ki neymiş? istemiyormuş.
kadınları kukla gibi parmağında oynatmayı bilen erkektir.
boynuzu yemesi yakındır. sevmiyorsan bırak yoksa yediğini bi ömür çıkartamazsın.
gösteremeyen degil takmayan erkektir o.
karakter meselesi belki de sevgisini gösteremiyordur.
Sevdiğine ilgi gösterememek ayrı sevdiğini hissettirememek ayrı konu. burada önemli olan sevgisini hissettirmesi eğer bunu yapabiliyorsa sıkıntı yok demektir. ayrıca ilgi gösterirken yapay olmaktansa samimi şekilde dinlemek, izlemek daha önemli.
Muhtemelen sevmeyen erkektir. Bahanesi yoktur. Sevgi şüpheye düşürmez. Ilgisizlik şüpheye düşürür yani ilgisizlik sevgisizliktir. Öyle tabi.
ilgi gösterdiği başka bir sevdiği vardır kızlar.
Aaaa ben .
Yılışıklığı, yapmacıklığı sevmiyordur. En iyisini yapıyor hatta. Aşkooom diye ilgi gösterenden bin kat iyidir.
kaybedince daha çok üzülmemek içindir.
Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Bazı ilişkilerde aşırı ilgi göstermek gerekirken bazen de hiç göstermemek gerekir. Nasıl başladıysa genelde öyle gider.