1. 1.
  mor inek adli kitabin yazaridir.
  2 ... painkiller
 2. 2.
  'mor inek' adlı kitabı, teoriye boğmadan gerçek yaşamdan örneklerle desteklenmiş iyi bir popüler işletme ve pazarlama kitabı. yazarın ismi ise oldukça yaratıcı.
  onca önemli ama gün geçmeden unuttuğum yazar ismi varken bu adamın adı
  uzun zamandır aklıma kazındı ve sanırım hiç çıkmayacak.
  'set god in' cümlesinden hareketle uydurma bir isim olduğunu sanmaktayım.
  ... meister writer
 3. 3.
  işinizi küçümsemeyin, büyük mor inek, bütün pazarlamacılar yalancıdır adlı kitaplarıyla gündeme oturmuş yazar.
  ... preghiera
 4. 4.
  ünlü bir konuşmacı olmasının yanında permission marketing(izinli pazarlama), unleashing the ıdeaverius (fikir virüsünü salıvermek) ve survival is not enough (hayatta kalmak yeterli değildir)isimli kitapların yazarıdır.
  ... ssuu
 5. 5.
  (d. 10 Temmuz 1960) ünlü bir yazar. Tüm dünyada yayımlanan, en çok satanlar listesinde bulunan pek çok kitabın yazarıdır. Genellikle pazarlama, büyüme, gelişim, iş dünyası üzerine kitapları bulunmaktadır. "33'ler Grubu" adlı kitabı, birçok lider kuruluşcunun, iş adamının ortak düşüncelerinden meydana gelmiş ve en çok satmış kitabıdır.

  Kaynak:Wikipedia
  ... conspirator
 6. 6.
  (bkz: dip)

  dip'te nasıl bir method ve grafik çizdiği çok net. bir paul arden yaklaşımı sezdim ama hayata dair yaklaşımları nacizane.

  (bkz: mor inek) (bkz: 33 ler grubu) (bkz: permission marketing)
  1 ... la paz
 7. 7.
  (d. 10 Temmuz 1960) Amerikan yazar. Tüm dünyada yayımlanan, en çok satanlar listesinde bulunan pek çok kitaba sahip bir yazar olan Godin, genellikle pazarlama, büyüme, gelişim, iş dünyası üzerine kitapları bulunmaktadır. 33'ler Grubu adlı kitabı, birçok yöneticinin ve iş adamının ortak düşüncelerinden meydana gelmiş olup, yazarın günümüze değin en çok satmış olan kitabıdır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Seth_Godin
  ... hasmet ibriktaroglu