bugün

düşüncesiz insandır. ayrıca bu benim kuzenimdir. hiç düşünmez ders çalışan var mıdır hasta var mıdır? açar bangır bangır dinler müziğini. *
bunların genelde sevgilileri ya aynı mahallededir ya da yarım saatte bir evin önünden geçiyordur.
ismail yk dinleyen türü görüldüğünde bulunup nesli tüketilmelidir.
geçen gün etkinliğine maruz kaldığım kız tipidir. artık nasıl bir gün geçirmişse abarmıyorum bütün site şebnem ferah dinledi.
metal müzik dinleyeni vardır aman diyeyim, tüm gününüz sakin geçecekken bir psikopata dönüştürür sizi
komşu kızı mervedir. telaşa mahal yoktur zira birazdan müzik dinlemek için kapınızı çalac...

not : pardon heveslendirdim sizi, çalınan kapı benimkiymiş.
(bkz: benim la bu)
feci tahrik edicidir, of nasıl müziktir, bir şey aranıyordur da o yüzden müziği yüksek dinliyordur.

(bkz: ya bi gidin be)
sessizdeyken anlamsız bir eyleme gark olacağından mantıklı olanı yapıp sesi açan kızdır.
arabada son ses müzik açıp mahalle mahalle dolaşan kıronun kız versiyonudur.
telaşa lüzum yok.
sayesinde düşündüğümü bile duyamadığım insan. yahu illa evine hidrojen bombası atıp sabah akşam hidrojen mi sıçırtalım.
bir de ismail yk filan dinliyorsa tam olmuştur. bunların bir de evin içinde bağıra çağıra şarkı söyleyenleri vardır ki allah düşmanımın başına vermesin.
ergendir.