bugün

(bkz: mahmut tuncer)
(bkz: devlet bahçeli) duyan kaçmıştır o derece etkilidir.
Hastasiyim valla .
benimdir.

sözlük sesimi duy aynı pilotlar gibi konuşuyorum. ağzımdan çıkan her harften seks akıyor. numaramı veriyorum 0 900...

yeter bu kadar övgü kendi kendimi nazarlayacam şimdi.
Cikolata hesabi olan yaZar beyani.
Sesimi ses kaydına alıp evde mast. yapan kızlar var.

Bilin istedim.
iyi erkektir, güzel erkektir. her evde bulunsun erkeğidir.
sesim sözlükte deprem etkisi yapacağı için sözlüğün selameti açısından konuşmuyorum .
Candır. Ama sesi sayesinde hayatta her zaman kazanacağı da söylenemez. Bana karşı kazansın yeter.
tiyatral ses yapısına sahip erkeklerdir. müşfik kenter, aziz rutkay, tuncel kurtiz, leonard cohen şimdilik aklıma gelenler.
benimdir.
sesimde bir etkileyicilik var ama ciddilik sıfır sıfır.
insanları kolayca ikna edebilirler.
son seviştiğim erkek bunlardan biriydi. üzerine bir de çok yakışıklıydı. onu ilk gördüğüm anı unutamam. "merhaba" dedi. allahım bu nasıl ses diye kafamı kaldırdım, allahım yakışıklılığa bak diye gözlerimi kapadım. 1 ay sonra seviştik, sevişmez olaydık. o an gördüm ki, yüce rabbim her şeyi dört dörtlük vermiyor insana bir yeri eksik bırakıyor.
ya arkadaş sesi etkileyici olsa ne olacak ? karşına alıp haber mi sunduracaksın ? kulak tırmalamasın yeter.
yine benden bahsediliyordu geldimdir. Ses, fizik, boy, sempatiklik, yakışıklılık, para. ee daha ne olsundur.
iyidir.
Söyledikleri de içerikliyse ilahi hediyedir.

Ömür boyu o konuşsun doya doya dinle.
muhtemelen sesinden aldığınız enerjiyi tipinden alamayacağınız erkektir. malum bi yere verir bi yerden alır.
Öyle olduğum söylenir.
minibüste para uzatamıyorum o derece. şaka bı yana pek bi faydasını görmedim. bi ara gaza gelip seslendirme yapma girişimim olmuştu. ulus trt de. gençtik dinazorlar kızdı, zorluk çıkardılar. uktedir hala.
bahtı güzel olsun dediğim kişidir.
1-0 önde olan erkektir.sesi ile birlikte anlamlı şeylerde konuşuyorsa, bir çok kusurunu kapatabilecek potansiyele sahiptir.
tipinin önüne geçen bi çekiciliğe sahip olabilir. en azından benim gözümde. konuşsun dursun ben de dinliyim. elleri de güzelse gelsin beni bulsun.*
örnek veriyorum, şu şarkıyı söyleyen adamın sesinden garip bir çekicilik akıyor arkadaşlar: https://www.youtube.com/watch?v=DcCKiaBQ5lk

böyle borazan değil ama kalın da. +1 five finger death punch solisti geldi direkt aklıma. bir far from home dinleyeyim hemen.*
christian bale der, ve giderim. (bkz: Batman)
Ses kaydı alınıp saklanasi insan. Oh canıma degsin.
Çekicidir. AlIP yürünür.
Benimdir. Evet.