bugün

Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için.
H.Nihal ATSIZ

Allah rahmet eylesin gardaşlarım. Allah sizden razı olsun. Bizi affedin diyecem ama demeye bile utanıyorum.
videoyu izlerken göğsüm daraldı,gözlerim doldu, sanki benim etim tutuşuyor gibi hissettim, yanık kokuları geldi burnuma benim o askerlerin.

ve eğer bu devlet, o iki yiğit için o el bab'ı rakka'yı menbiç'i, afrin'i kobani'yi yerle bir etmezse benim gözümde devlet falan değildir. buna sesini çıkartmayan orospu çocukları da hiç bir şekilde türklük'ten ve müslümanlıktan bahsetmesin. hele kimse şehitlik bahsini açmasın. siz yapmazsanız biz yaparız gereğini.

newton der ki; bir şeye etki yaptığın kadar o şey sana geri tepki verir. eğer türk devleti kendine yapılan etkiye tepki veremiyorsa türk gençliği o tepkiyi verir. merak etmeyin.

öyle ya da böyle intikam mutlaka alınır.
http://www.haberturk.com/...lojimiz-bozuldu-perisaniz

9 ocak 2016 tarihli haber. söyleyecek ne söz, ne de kelime var. Kim bilir şimdi ne haldelerdir? Yazıklar olsun, Allah belanızı versin. Gel de anlat şimdi bu anaya, oğlunu nasıl şehit ettiklerini.
şehitlerimizin haberini engellemeye çalışıyorlar, her yere yayacağız.
yanarak ölmek dünyanın en acı verici ölümüdür. ufacık bir yerimiz yansa acılar içinde çığlığı basarız.
burada yakılarak katledilenler bu vatanın evladı, onların acısını düşündükçe çığlık atmak istesek de ne onların çığlığını ne de bizim çığlığımızı duyması gerekenlerin duymuyor oluşu asıl canımızı yakan.