bugün

iyi bir ntv spikeri dir.formula 1 yarışlarını sunarken önceden edindiği detayları anlatarak seyircinin dikkatini daha çok çeker.
sabah gazetesi yazarlarından, motor sporlarına düşkün bir bayan arkadaşımızdır. zamanında hakkinen-schumacher rekabetine okay karacan ile getirdiği yorumlarla olayı başka boyutlara taşıyan, yağmurlu havaşardaki yarışların heyecanını kat ve kat arttıran bir motor sporları spikeri, sunucusu, yazarı.

ne zaman ki f1 cnn turk e geçmiş, o zaman kahır ve çile başlamış, o zaman okay karacan ve ekürisi serra demirkol dan ayrı kalmışızdır.
spor yazarı mehmet demirkol'un eşi.
formula 1'in yayınları cnn turk'e geçtikten sonra hakikaten özlenen insan...

(bkz: cnn turk un formula 1 i katletmesi)
2002 nisan'ında türkiye'ye gelen michael schumacher'in bursa'daki tofaş fabrikasının test parkurunda 3 değişik palio'yu denediğinde, 3 palio'nun bir tanesinde, schumacher'e co-pilotluk yapan yüce dönemin ntv f1 muhabiri...
formula 1 yarışlarının unutulmaz yorumcusu. formula 1 yayınlarında sesini duymak istediğimiz yüce insan.

mehmet demirkol sana sesleniyorum! hazır trt 1'de yorumcuyken sen, eşin olan ablamıza yardımcı ol da trt formula 1'i yayınlayacakmış, trt'nin formula 1 yayınlarının kalitesini arttırır.

(bkz: çok özledik be abla)
ülkemizdeki en başarılı f1 spikeri ve yorumcusu. bilgilerinden çok yararlandık ekran başında. sempatik, sesi güzel biridir kendileri.
bugüne dek yazılmamasına şaşırarak yazıyorum, kendisi mehmet demirkol'dan boşanmıştır epey bir süre önce. birkaç yıldır güntekin onay'la evlidir. çoktandır da televizyonda görmedim, evde kızını büyütüyor olmalı. formula 1'i kendisiyle sevmiştim oysa ki, kadın spor spikeri olma hayallerime vesile olmuştu.

edit: doğru başlık serra okumuş onay olmalı.
bu hanım ablanın geçenlerde yeni kocası güntekin onay ile eski kocası mehmet demirkol schalke 04 - galatasaray maçının ntv spor yayınında aynı programda değil miydi lan ?? öyleydi sanırım evet. medeni insanlar nihayetinde..
kendisi spor yazarı ve ntv spor programcılarından mehmet demirkol'un eski eşi, yine ntv spor spikerlerinden güntekin onay'ın da şimdiki eşidir. yani demirkol'dan boşandıktan sonra günoyla evlenmiştir. bildiğim kadarıyla güno'dan çocukları da var allah mesut etsin.
ayrıca bazen ntv ve ntv spor'un özellikle avrupa ve şampiyonlar ligi maçları özel yayınlarında sevgili mehmet demirkol ve güntekin onay yanyana geliyorlar hatta birlikte program yapıyorlar maçları yorumluyorlar.
tabii birisi için eski hayat, diğeri için yeni hayat bize mutluluklar dilemek düşer.