bugün

Sohbet güzel mi kızlar?

Bir yazar.
Her turlu serpilem. Serpilem'i hic gormedim ama digerini gprdum.
kıvıramadı yazarı. çıkmadımı çıkarılmadı mı diye sorup bunu rteye bahane olarak kullanmaya çalışan yazar.
tabi ki dudu dudu dilli ecemcixtir.
(bkz: survivor kezbanlar)
Serpilem beni evlendireceği için Serpilem alır.
tanımadığım iki yazarın karşılaştırılmasıdır. nickinden dolayı favorim ecemcix'tir.
atatrkle ne alakası var bunun vekillerin katılmmasıyla ne alakası var bunun .
ben sana bu zamana kadar istifasını vermiş ve tayyibinde bu istifları adalıklarla beraber kabul ettiklerini soruyorum.
cumhuriyet yeni kurulmuş vekil çıkmamış aday yokmuş .
şimdiye kada herkes istifasını verdide girdi o yola . tayyibin kendiside bu istifaları kabul edenler arasında.
mepilres yazan.
“Cumhurbaşkanı Seçimi Kanunu, aday olacakların görevden ayrılması ve dönmesini düzenliyor. Hâkim, savcı, asker, memur herkes için bir düzenleme var. Sayın Başbakan bunun dışında değildir. Böyle bir ayrıcalık olmaz. Başbakan, etik olarak adaylığı kesinleştiğinde istifa etmeli. istifa etmezse ne olacak? Emrinde 2 milyon silahlı güç var, uçaklar ve devletin olanakları var.
yani örtülü ödeneği seçimlere akıtabilir eşitlik ve adalet ilkesine aykırıdır.
aynı şekilde yetkisini yayın yasakları içinde kullanmakta.
rehin alınan vatandaşlarımız hakkında yayın yasağı konuldu . oy kaybetmesin diye.
yani bir aykırılığı var cumhurbaşkanlığı seçiminde yetkisini kullanamaz kullanıyorsa aykırıdır ki kullanıyor.
olayı kavrayamamış birine durumu izah etmeye çalışan yazar. ama beyhude çabadır kendisininki, beyinlerini yakanlara bir şeyler izah etmek için kalori yakmamalı boşuna.

Maddede aynen şunlar yazıyor ; "Cumhurbaşkanı adayı gösterilen hakimler ve savcılar, yüksek yargı organları mensupları, yüksek öğretim kurumlarındaki öğretim elemanları, Yükseköğretim Kurulu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu üyeleri, kamu kurumu ve kuruluşlarının memur statüsündeki görevlileri ile yaptıkları hizmet bakımından işçi niteliği taşımayan diğer kamu görevlileri, belediye başkanları ve subaylar ile astsubaylar, siyasi partilerin il ve ilçe yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile sendikalar, kamu bankaları ile üst birliklerin ve bunların üst kuruluşlarının ve katıldıkları teşebbüs veya ortaklıkların yönetim ve denetim kurullarında görev alanlar, aday listesinin kesinleştiği tarih itibarıyla görevlerinden ayrılmış sayılır. Bu durum, YSK tarafından aday gösterilenin bağlı bulunduğu bakanlığa veya kuruma derhal bildirilir"
recep tayyip erdoğan ne derse onu savunmaktan öteye geçmeyen siyaset bilgisiyle benim hayal gördüğü yazmış aklınca. çok seviyorum ben bu kafayı aslında. bildikleri tek şey, deli gibi erdoğan seviciliği yapmak.

gazze ye ağlayıp telafer e üzülmeyen müslüman başlığında yine atarlanmış bizimki. ha şimdi sen ve senin gibiler, ırak'a, türkmenlere, telafer'e, musul'a üzülüyürsanız gazze'ye üzüldüğünüz kadar, ben de arya stark'ım.
(bkz: ak gençlik filistine gitsin kampanyası)

kendini davet ettiğimiz kampanyadır. burada bıkbık öteceğine hiç değilse bi işe yarar.

gitsin ve dönmesin mümkünse.
çok tatlı bir yazar. belgesel seviyor. *
(bkz: fethullah gülen/#24485221)
(bkz: efkan ala/#22410416)

samimi bir akp li. peygambere laf edilir, allah a şirk koşulur susarsınızda o başbakanınıza tek ses edene neler demezsiniz.

şia adeti bu aslında. acem beslemesine biat böyle olur işte.
politik olarak savunduğu değerlerini değiştirmesini istediğim yazar.olaylara kendi mantığıyla değilde,somut gerçeklerden yola çıkarak bakmasını,fikir üretmesini tavsiye ederim.
(bkz: #24543031)

başbakanın basın toplantısını izleyip ekmel bey'in başlığına yazan yazar. o dediklerin senin efendinin özellikleri canım benim.
fikirlerini tasvip etmiyorum, yani akp ve erdoğan'a baasçı zihniyetiyle bağlı olmasını ve militanca savunmasını ben de garipsiyorum; ama kadının babasının fikirleriyle ne alakası var lan godik. edepli ol da adam sansınlar. senin baban da dışarı boşalmamış ama pek de bir şey değişmemiş hani.
(bkz: #24543465) rte'yi destekleyip ekmelettin ihsanoğlu'nun seviyesinden dem vuran yazar. ya hiç rte'yi tanımıyor, ya da iyice kendini kaybetmiş.
sözcü, aydınlık, birgün gibi gazetelerin temsilcilerine asla röportaj vermeyen ve toplantılarına bu gazeteleri almayan tayyip'r birşey demezken ekmeleddin ihsanoğlu'na laf atan bi garip yazar.
küçük Sümeyye'ye bak sen denilesi şaşkoloz. bizi yönetiyomuş mal!!!

(bkz: #24569451)
(bkz: tayyip ne dese alkış tutan cehalet sürüsü) neferlerinden.
kendisine başbakan maaşı ne kadar ki diye sormak istiyorum.

urla villaları, şehrizar konakları, amk bir türlü sıfırlayamadığınız paralar (ne cebelleşti be bilalcik paraları eritecem diye) havalarda uçuşuyor da.

azcık yüz, azcık şeref, azcık onur lan.

(#24567516)
(#24581365) cık cık cık. bu dil tam bir ulasalcı dili. olmamış.

apo'ya bebek katili demiş yazar arkadaşımız. hafazanallah ekmeleddin ihsanoğluna muhalefet için bunca zamandır arkasında durduğu çözüm sürecini baltalanır. aman dikkat.

nasılsın nagehan iyi misin?
bebek katiline sayın diyenler hakkında pek eleştirisini göremediğimiz yazar. En yakın zamanda onuda görürüz inşallah.
güncel Önemli Başlıklar