bugün

çok az kürtçü vardı da bu da geldi tam eksik oldu. akp türk devletinin iktidarından gittikten sonra muhtemelen leş olacak bir pkk'lı terörist.

edit: ayrıca gidin kekoca sözlüğünüzü kurun ne halt yiyorsunuz lan türk sözlüğünde.
Çok felaket ayar vermiş Kürtçü yazar. Hay senin allahına kurban..

"Pardon T.rk müsün" ulan ne güldüm ya ahahah.

(#32265437)
Kendisine açık teklifimdir.

Ben iş icabı çok kimlik görüyorum. işim gücüm kimliklerle. Çok merak ediyorsa mesaj yoluyla ulaşsın onu travestilerin mekanına götüreyim. Kaç tanesi Kürt çıkacak göstereyim. Kimliğe bile gerek kalmadan onlarla aynı familyadan olduğunu zaten anlayacaktır.

Ha bu arada travesti derneği başkanı da urfalı bir Kürt! Hatta sizin vekilinizle bile görüştü seçim öncesi lgbt hakları cart curt muhabbetine.
Doğrulari konuşan gerçekçi yazar.
Kürt pkk bozması vatan haini yazar.

Bunun entrylerini beğenenler bir kez daha düşünsün. Bunun gibilere prim yaparsanız daha çok kötü oluruz.
kaliteli yazar.
sanırım fars kırması olan yazar. türkleride çinli zanneder.
http://m.uludagsozluk.com/e/32906102/

Türklere sözüm ona ne olduğu belirsiz falan demiş.

Şşşşş haddini bil, git araştır da gel.

Hadi gel sana ödev verelim bugün kıskanç kürt. Aryan ırkı ile kafkas ırkını araştır da gel. Sonra kürtleri araştırırsın dicem de karma ırksınız ya zevk vermez.

Konumuz da ne olduğu belirsizdi ya, kürtler tam buna uyuyor aslında... iran ile ermenilerin ponçik yaptığı........ayy yazamıyacağım sen anladın haha.

Neyse ne diyorduk, haddini bil kürt!
güncel Önemli Başlıklar