bugün

kaşı var, gözü var. döşü kıllı değil ama. hani ibne ya, o bakımdan.
tanırım ibneyi, şerefsizin önde gideni geride durmayanıdır.
sanılanın aksine çok yakışıklı, hayat dolu, insan canlısı biri. bungee jumping, yamaç paraşütü, yelken vb. envai çeşit doğa sporlarını icra ediyor. keman çalıyor aynı zamanda kadrolu devlet sanatçısı, fransız ve italyan mutfağında uzman ve bekar. ama gel görki ibne. *
kanal d'de başlayacak olan program. seda sayan sunuyor, kadın kuşağında. kaçırmayın üzülürsünüz.
--spoiler--
yere ayna koyup g*tünü tıraş ediyormuş.

kaynak: ia (ibne ajans)
--spoiler--
böyle puşt gibin ibne gibin bi şey.
o sözlük alemlemlerinden gideli çok oldu. ilk zamanlardaydı. şimdi her eksi oy alan yazar onun günahına giriyor.
seri eksi oy veren ibnenin üst kat komşusu; bundan 4 yıl önce bir kandil günüydü. kapım çalındı kim o dedim, aç gülüzar teyze benim dedi. helva flan getirdi sandım. kapıyı açtım eline baktım, o da ne bomboştu. ''hayırdır oğlum noldu'' dedim. ''hiç gülüzar teyze öylesine rahatsızlık vermek istedim'' dedi. sonra bu büyüdü, duyduk ki sözlükte yazar olmuş, tabi çok sevindik epeydir evde boşboş oturuyordu. ama sevinmez olaydık diyoruz şimdi, kendiyle beraber mahallemizin adını da kirletti.
kan grubu da negatifti ibnenin.

kontörü de sürekli eksilerdeymiş diyolaaa.

edit : o burdaydı.
milletin şamar oğlanı durumuna düştü. özünde iyiydi bu sözlüktekiler onu bu hale getirdi.
aslında o da istemezdi böyle eksi oy veren diye anılmayı, hatta "ibne desinler ama ama eksi yok veriyor" demesinler
derdi ancak kader ağlarını örmüştü bir kere. yani yapacak bir şey yoktu.
sonrası sözlüğe küstü ve çekti gitti. bu şekilde eski oy veren lakabını unutacaktı, herkese bunu unutturacaktı.
hayalleri vardı sözlüğe geri dönmeye dair, "gidişim suskun oldu ama dönüşüm muhteşem olacak" tarzında laflar da etti
hatta replikleri karıştırdı "bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı" bile dedi.
ama olmadı olamadı, bu sözlüğün şamar oğlanı durumuna düştü. kendi gitti şanı kaldı. bu yüzden de sözlüğe
dönmedi, dönemedi.
- hayata küstüren bir ayar yedi ve bu hale geldi.
- bebekken de ibne olacakmış gibi bakıyordu.
en son dtp binasında görülmüş has mı has ipneymiş.
+yapmamı istedi yapmadım o yüzden hep beni eksiliyor.
geldik bir programın daha sonuna.
KENDi HALiNDE EFENDi BiR ÇOCUKTU, YAŞLILAR iÇiN BAKKALA GiDERDi, HERKESiN SEVDiĞi, GECE YATAEKEN ILIK BALLI SÜTÜNÜ iÇEN BiR ÇOCUKTU NASIL YAPTI HALA AKLIM ALMIYOR.
en son gördüğümde sperm halindeydi. kendini geliştirmek için yoğun çaba içersinde olduğuna inandıramadı ama beni. iyidir, hoştur da ibnedir işte.
saniyede 30 tıklama yapabilmektedir, aklı az eli çok çalışır bu ibnenin.
http://www.buyutec.net/p-cirkin-adam-31028.html
tek eksiği, artılarıydı.
(bkz: vurun kahbeye)
(karartılmış yüz görüntüsü)

bir gün evime çağırdım. internete girip eksi oy vermesini bekledim. sonra dayanamadım, vurdum pıçağı, vurdum pıçağı. ibnenin tekiydi, pişman değilim.
uzun süredir psikolojik tedavi görüyor, sürece yardımcı olalım arkadaşlar. *
(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)
manikür yapmadan ":(" düğmesine basamıyormuş.
dışardan tipik insan görünümlü olmasıyla bir yanılgıya düşülmesin. burda ibne denmiş, sadece eski oylama yapacağı zaman makyaj yapıyor ve sırtında kocaman bir futbol topu dövmesi var ayrıca derisinin altında bir 1394 portu var seriliği burdan geliyor. hiç zeki değil ekmeğe okmok diyor.
(bkz: çevresinde sessiz sakin biri olarak tanınırdı)