bugün

seri eh işte oy veren ibnenin kardeşi olandır. çok vardır bundan sözlükte. gırla hemde kanka.
an itibariyle müzdaripiz kendisinden...

amma velakin istatistiki bilgilere göre osuran kişi genelde "kim osurdu?" sorusunu sorandır... eklemeden geçemedim.
bu yaratık için eh işte vermek bir tür orgazm gibidir. bırakın boşalsın garip sözlüğe.
kendilerine entry beğendirmek zordur. uyuz oluyorum şu eh işte oy verene.
turbo başlığında kendini gösteren gavattır.
adı üstünde gavat olan puşttur kendisi.
mızmızdırlar abi bunlar, bir s2mi beğenmezler, beğenemezler.ne emmeye gelirler, ne de gömmeye.bu da yetmez seriye bağlarlar arkadaş.
bak seri eh işte veren birader, kimsen biran önce çık ortaya.yakalanırsan eğer...**
an itibariyle bize de uğramıştır.
seri eksi oy veren ibnenin bir alt modelidir.
an itibariyle girmiş olduğum entrylere dadanmış olan gavat. eğer burayı okuyorsan bak gavat arkadaşım, seni lanet olası pislik bu sorunu halledebiliriz. bana bir mesaj at ve o mesajın içine bunun sebebini de, dertlerini de at. merak attim lan gavat.
evleneceği kızın bekaretini önemsemeyen genişlikte adamdır.
o gavat şu an benimle uğraşmakta. defol lan.
amacının ne olduğunu kestiremediğim gavattır.

git la burdan!

edit akbayram: aramızda bir troll var!
insanın sinirlerini zıplatan gavattır.lan bari eksi ver de tarafın belli olsun beğendin mi beğenmedin mi ölüyorum lan meraktan gavat.
insanın sinirlerini bozan gavattır. türlü türlü küfürler getirir akla.
edit:eksileyen eller dert görmesin
küfürler terminolojisinde ezber bozduran gavattır.
gavat: sözlük, forum, facebook ve sair sosyal paylaşım sitelerinde seri eh işte veren yazar kişisidir.
ibne: sözlük ortamlarında gözüne kestirdiği kişinin entrylerini sübhanallah boncuğu gibi eksiden geçiren kişilik bozukluğundan muzdarip uuser kişisidir.
gavatın önde gidenidir. eksi verse daha iyidir. eh işte ne lan.
insanın peşine düştü mü illallah diye saç baş yolduran gavattır. şaka lan şaka, dilediğini yap entrylerime, umrumda değilsin. *
bana dadanmış gavattır. gavat duyuyorsan bunu eksile.*
senin yaşındakiler evlendi çoluk çocuğa karıştı sen hala burda milleti bunaltıyosun demek istediğim şahıs.
gene ortaya çıkmıştır. oyla anam oyla. hahahasiktir evet.
istatistik canavarıdır kendisi.
Ya şimdi gavat demeyelim de. Ya beğenirsin ya beğenmezsin.eh işte diye düşündüğünü oylamak zorunda değilsin diye düşündürtür insana.