bugün

the tudors'ta kral henry'nin sondan bi önceki karısı, Catherine Howard'ı oynayan oyuncu hatuna benzetmekteyim ben bu hanımkızı.
güzel değildir.
Yüz hatları güzel olmasa bile fiziği gercekten cok guzel olan oyuncu müsvettesi. Kendisinin konusması son derece iticidir. Mümkünse önce bir diksiyon dersi alsın sonra agzını acsındır efendim. Oyle bi niyeti yoksa da sussundur.
abartmıyorum son zamanlarda ekranlarda gördüğüm en çekici,en çarpıcı hatun. çok şık bir tarzı var ablanın. öyle böyle değil,40 kişi arasından göze çarpan türde bir güzellik onunkisi.
Yaptığım her şeyi en iyi ben yaparım ukalalığı var sanki kızın üstünde iyi bi oyuncu olduğunu sanıyo sesini kısarak söylediği repliklerde insanda "Aman ne etkileyiciii" hissiyatı yarattıgını sanıyo sanırım. Sürekli verdiği bacak dekoltesi de ayrıca yeterince ucuz duruyo her bölümde her programda aynı sey artık göz alısıyo bi süre sonra. Bi de şarkı söyledi ki "on parmagında on marıfet" falan densin aaa bi de Güzellik yarısması ikinciliği var . Bakışlar falan vamp hatunum ben dıye bagırıyo . Şu halıyle su trıbıyle kalıtesız bı oyuncu ve kadın ımajı cızmekten öteye gıdemeyen küçük bir kadın işte hepsi hepsi.
at kafası.
Silikonlular grubunun en fena üyesi... Hani yaptır tamam da, kafandan büyük olmasın be güzelim o memelerin. Hadi tamam onu da yaptın, bari o kadar milletin gözüne sokacak şekilde transparan, bol dekolte giyinme. Hiç mi uyarmıyolar bu kızı yakınları? Zaten güzel bi kızken neden kendini sadece memeden ibaret göstermeye çalışıp, kendini basitleştiriyor anlamak güç? Gördükçe hayretlere düşüyorum vallahi. Görmemişlik mi diyelim büyük göğüslere açlık mı diyelim? Herhalde göğüse açtı ondan açtı ve saçtı...!

(bkz: Bi insanın kendi kendini bitirmesi)
televizyonun güzelliğiyle ön plana çıkan son isimlerindendir. duru bir güzelliğe sahiptir.
lale devri dizisinde rol almaktadır.
özlemle beklenen frikiği nihayet veren lolitadır.
sesi baya güzel olan manken-oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=Dz7OKAGsmEg&feature=related
"sen o göğüsleri silikonladığından beri var ya" şarkısında addedilen...
kız kardeşim sayesinde akşam 8 den bu yana fox tv de izlediğim hatun.
yarım ekmek yerken çekilen fotoğrafı için "biraz deliyim demiştim" diye açıklama yapmış. bacım sen bizim 6-7 lahmacunu yarım saatte yiyen elemanları hiç görme madem.
hiç makyaj yapmasa, hiç teşhir edici şeyler giymese 50 kızın arasına koysak bunu sırıtmaz. cidden bak. içlerinden seçip de aha bu! işte bu çok tatlı kız demem.
the tudors dizisinde catherine howard 'ı canlandıran tamzin merchant 'a aşırı derecede benzettiğim, mankenlikle oyunculuğu aynı anda yürütmeye çalışan hatun.

http://25.media.tumblr.co...ftai1Iar1qbzpkdo1_500.jpg
yeni muhteşem gözdesi mihrimah sultan.
(bkz: beygir)
(bkz: vatoz)
(bkz: at)
sıfır çekicilik sıfır güzellik olan kadın.
Biraz egitim alsa muhtesem bir ses ve girtlaga sahip oyuncu.
Cok guzel. Cok begendim.
Bu kızın neresi güzel allahım öıldıracağım nasıl beğeniyorsunuz bunu dediğim hatun. Kemik torbası.
konuşmaları, tavırları çok yapay, duygusuz sanki donuk, başarılı değil hiç,
erken yaşında göğüs silikonları yaptırarak kendini bozmuş hatun kişi.
null http://1.bp.blogspot.com/...BCs-silikon-resimleri.jpg
güncel Önemli Başlıklar