bugün

senin o götün var ya diye okudum bugün yine hiç iyi değilim amk.
Şaşı mı biraz ya?
Bazen diyorum ki bi insan bu kadar mı güzel bakar? Gözlerinin en içiyle nasıl gülümser? Bana mı özel hep mi öyle bununla yüzleşmekten o kadar korkuyorum ki. Kalbinde hala başkasının izleri olduğuna inandığımdan beri sanki gözlerine sevgi dolu bakmak kendime ihanetmiş gibi geliyo. isteseydin şimdiye kadar binlerce kez gelirdin ama sen hep geri çekilmeyi seçtin. Kafamı o kadar karıştırıyo ki davranışların ne yapmaya çalışıyo diyorum. Gözlerine bakınca uzun uzun kendimi bi kaptırsam sevdiğine inanırdım öyle güzel bakıyosun.. Ama sonra diyorum ki sevseydi bu kadar aydır gelirdi bi kez sarılır bi daha da bırakmazdı. Korkardı kaybetmekten, merak ederdi, arardı, yanımda olmak için yollar bulurdu. Şüphe ettirmek yerine güveni sarsmayan şekilde davranırdı. Bana kapının dışında gibi hissettirmezdi mesela, canı yandığında ilk bana koşardı. Benim için bunların hiç birini yapmayan biri için sadece gözlerine bakıp nasıl derim ki beni sevdiğini. insan yalandan yere nasıl bakabilir nasıl sahte olabilir ki? Öyle özledim ki eskisi gibi kendimi kontrol etmeden bakabilmeyi gözlerine hala en derinden hala sevgiyle..
görsel
(bkz: grup koridor)

Senin o gözlerin var ya herşeyi bitirdi
Yazık ettin geçen günlerine
Hani o verdiğin sözler yalan mıydı birer birer
Artık seni sevemem ki

Sen dört mevsim aşkı yaşadığım
Sen koca bir of çekip hasretle yandığım
Sokakta gezip haykırdığım biricik sevgilim
Boşa mı geçirdik istanbul kıyılarında
Sen gittin ben gidemedim
Sen unuttun ben unutamadım
Ben unutamadım.
Gençliği hatırlatan şarkı.
işerken nereye bakıyorr... diye kendimce şarkı yazmışlığım var.
Snne be slk .s
ama içinde ben var mıyım, onu da bilmiyorum ya. korkuyor insan bakmaya.
Bir neslin ağzından düşmeyen şarkı idi.
Tripcolic was here dude.
senin o gözlerin var ya vatan millet sakarya

ben bunu sinan özen zannediyordum.

ayrıca bok gibi şarkıdır. bunları dinleye dinleye mal oldunuz.
şöyle şeyler dinleyin aq http://www.youtube.com/watch?v=U-tUbTU0jIA
gitarla söylesen harika bir şarkı, sadece sözlerini okusan güzel bir şiir olacak istisna eserlerdendir.
(bkz: tolga atkın)
https://www.youtube.com/watch?v=VEnO3G3Ku7c
amatör şarkıların ve şarkıcıların revaçta olduğu yıllara (2003 ve sonrası) ait bir şarkı. bir de onun kız kardeşi (bkz: kalbime gömerim o zaman) eniştesi (bkz: bilmezdim bir daha seveceğimi) kayınçosu (bkz: kurşun) baldızı (bkz: hayalet sevgilim) falan var bunlar hep aynı familyadan. yalan yok bende dinledim bir zamanlar.
bir dönemin vazgeçilmez şarkılarındandır. ergenleri tribe sokardı.
bir dönem deniz mavisi gözlerinde boğulduğum bir kız yüzünden baya bir dinlediğim şarkı idi.neticesinde şarkı bitti kız gitti.
bir dönem üniversite kampüslerinin,yurtlarının şarkısıydı bu.
Yarak gibi şarkı..
hahhh! işte bu şarkı!
geçenlerde 2006 yılında bir şarkı vardı popülerdi neydi o diye düşündüm dü.
Çıkış yaptığı yıllarda bu parçayı gitarı olupta çalmadan yoktur.
Unuttuğum şeyleri hatırlatmasından korktuğum için yıllardır dinlemediğim eşsiz bir şarkı.
senin o gözlerinden çıkan çapağı yesinler.*
gece gece efkarlandıran şarkı.

--spoiler--
Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi..
Yazık ettin geçen günleri..
Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer..
Artık seni sevemem ki..
--spoiler--