bugün

ekstrem durumlar dışında yalanın önde gidenidir.*
sadece kadınlar değil erkekler de gayet kullanır.
kullanan her şeyden önce zayıf bir korkaktır.

seven ayrılmaz, ne olursa olsun bırakmaz.*
ama kelimesinden önce söylenen her söz yalandır.
olay: ayrılık.
zaman:darbeden 1-2 dk öncesi
kişiler: x(kız) g*t(erkek)
g*t:(içses) ayrlcaz ama şimdi ne desek lan. hem üzmemek lazım hem de uzun süre beni düşünmeli... en iyisi yapıştırıyım bi seni seviyorum ortaya.. yalandan kim ölmüş.
g*t: -içses filan diğil kendisi bizzatı.- seni çok seviyorum ama bazı şeyler iyi gitmiyo.. ayrılmmız daha iyi olacak galiba. ama senden sonra başka biri olmayacak.(ikisi üçü olacak manasında.)sakın üzülme.
x:....-içses- seviyo.. hala beni seviyo tanrım ama neden. sevmediği de çok açık niye böyle bi yalana girişiyo. nası görünüyorum dışardan ben. salak gibi mi.-
dünyadaki en skindirik sözlerden biridir.
şu demektir: başka biri aklımı çeldi, onunla eğlenmek istiyorum biraz. ama şimdi senden ayrılmak için bir sebep de bulamadım. zaten senin ne kadar iyi kötü olman önemli değil, ciddi düşünmüyordum ego tatminiydin şimdi de sırada başkası var. yaygara da çıkarma benim ne rezil biri olduğumu ele güne yayma. severek ayrıldılar geyiği yaparız en fazla. aldatmadım ben seni tamam mı..*
kuyruklu yalanın önde gideni. bir kere duydu bu cümleyi kulaklarım, duymaz olaydı. desene şuna "sevmiyorum seni, bitti herşey" ama diyemezler cesaretleri yoktur çünkü lafa gelince ise en delikanlıdan daha delikanlıdırlar. karşında ki yermi bunu tabi ki yemez, kimbilir altında neler vardır diye kurar kafasında düşünür aylar boyunca. "neden" diye kendine sorarsın ve hatta kendinde hatayı ararsın. "ben ne yaptım da böyle oldu" diye için içini yer. halbuki sende bir hata yoktur, hata karşında ki insanın ta kendisidir aslında.ve şu bilinmelidir ki,

(bkz: Hep bir bahaneye saklanır ayrılıklar)
klasik kız yalanlarındandır. sevgi bitmiş, iş bahaneye kalmışsa söylenir.
(bkz: yalann söylüyorsunn)
''allah belanı versin'' cümlesinin tam kullanılma zamanıdır...
+ ben senin sevgine layık değilim kamil, seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız.

- neyse, ok, tamam, bay.
(bkz: git gideceksen bekleme)
arada mesafe falan varsa zorunlu kullanılacak, aşkı başlamadan bitirecek sözdür.
yalandır. sizi artık sevmiyordur, gerçek budur.
var imiğine kurban olduğum zamanına bak. ne demek lan bu?

babası fabrikatör olan kız/erkek tir. ne günlermiş yav bu türk filmlerin dramatik konuları. aşkları temiz ama erotizm yok altancığım. adam 2 saat kadın için çıldırıyor ama bi dokunamıyor be kardeşim. belkide sansürleniyordur akıllarda daha yazarkene bunları. bir dönemin gençlerinin dilinde idi bu söz;

+ben sevdiğim kadınlar sevişmem abiciğim+
ne demek lan bu?*
ayrılmak isteyen sevgili söylemidir. "sen çok iyi birisin inan bana" şeklinde devam edecektir.

jennifer, uslu bir kız ol ve sevgilini terk etmeden önce ona, onu sevdiğini ve çok iyi biri olduğunu söyle.
-seni çok seviyorum ama ayrılmayız
-bir umuttu zaten bizimki git hadi
-hoşçakal sevgilim
-hoşçakal ulaşılmazım...
Hem salak hem yalancı bir kız/kadın/erkek söylemidir. Seviyosan neden ayrılıyosun, ayrılıyosan salakmısın hala unutamadım sorularını kendimize sormamız 1. dereceden farz olup, söylemi dile getirenin akıl sağlığından...
(bkz: ya bak ya şimdi ya neyse ben birşey demiyorum)
(bkz: civik bacim afedersin)
-seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız mamut
-seviyorsan niye ayrılıyoruz ki
-ayrılmalıyız işte mamut
-bsg ayten ya
başka birini seven kişinin sevgilisine bir bahane uyduramadığında kullandığı klasik cümlelerden biridir.
(bkz: kız yalanları)
O amadan sonrasi var ya....
çünkü daha üst modelini buldum senin diyor yani.
kusura bakma ama amadan öncesi bana sonrası sana girsin.

hayattan soğutan naralardır.
sana baktım ama iş yok bende başkasına verdim asıl demek istediğidir.