bugün

bilemediğim korkular..
içimde salınan endişeler ,
sessizlik ve yalnız sessizlik..
Yarın bursa dan teyzemler gelecek ve ben nerede yatacağım. Yengemlerde duyarsa işte asıl o zaman ayvayı yerim. Çünkü buralar kızılay çadırına döner.
Yağmurlu havadan ziyade şimşek çakınca gündüz gibi olan olaydır. Farklı farklı olabiliyor. acaba bunun gürültüsü nasıl olacak diye hesap etmekten uyuyamıyorum. Bir nevi hobi gibi bir şey oldu. Tespitlerim doğru ama.
Böyle soru olan başlıklara “anan” yazasım geliyor ama hakaret amaçlı değil, kendimi eğlendirmek için. Gel gelelim linç edilirim diye yazmıyorum.

Beni uyutmayan da saatin erken olması.
bir güzelin naçiz hatrı.
Tam uykuya Dalıyorum kedi pandik atıp uyandırıyor. Koca odada başka yer mi kalmadı ulan oyun oynayacak! Ayrıca kendisi tam özendiğim hayatı yaşıyor. Gündüz uyuyor gece uyanık.
Bu saatlerde uyanık kalmayı cok sevıyorum. uyuyup ne yapıcam allasen sanki sabah atom parcalayacam
Uyanınca diğerlerinden daha farklı bir güne uyanmayacak olmak ve uyumanın enteresan hiçbir yanının olmaması, demek isterdim ama aslında kendimi bildim bileli uyuyamıyorum sadece.
dis agrısı. lanet dis agrısı.
okey.taktım kafaya 40 el dönecem aq.
Utanırım söyleyemem.
Ne değil kimdir?
'Belki bir kuruntudur yaralayan kalbimi
Her insan bir uyumsuzluktur ölü olmadıkça.'

dizeleridir.

t:fazla cüretkar bir soru.
Evdeki misafirlerin varlıgı. Son bir haftadır kendi evimde yabancılık cekiyorum resmen. Gitseler de bir an evvel tekrar erkenden uyuyabilsem.
uyutan şeyleri saysam daha kısa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar