bugün

Uyuz olduğum erkektir, demirden korkan trene binmesindir. Hissetmeyi biilyorsa, söylemeyi de bilmelidir. Yoksa o erkekliğin içine edeyimdir.
sevgilisini çabuk kaybedebilecek erkektir. Böyle giderse asla düzenli bi ilişkisi olmayacaktır.
enayi dümbeleği olmayan erkektir.
diyecek kişiyi bulamamış erkektir.
sevmeyen erkektir.
orospu çocuğudur! vurun lan daha ölmedi...
utangaçlık desen değil, beğenmeme desen değil, bıkkınlık desen de değil.

bunlardan hariç bir mazereti bulunan erkektir.
diyeceği kızı bulamamıştır.

saptır.
sevme kelimesinin manasını hafife almayan erkektir. çünkü her zaman söylemek mantıklı bir seçim değildir. herhangi bir yere de ait değildir bilakis belki ayda yılda bir olanı daha makbul geçer. zaman,yer ve kişi önem arzeder.

denenmiş ve başarıya ulaşılmıştır. yeter ki doğru yer ve zamanı tespit edin.
sevgisini gösterebiliyorsa yeter ona.
seni seviyorum diyip karşısındakinin ağzına etse daha mı iyi?
yalan söyleyemeyen erkektir. gerçekten sevdiğinde söyleyecektir.
deliler gibi aşık olduğunu karşısındakinden saklamaya çalışan erkektir. aklı sıra gurur yapıyordur.
sonuçta içimizden biridir ilerde seni seviyorum un alasını der herhalde, şimdilik bu konuda pasiftir.
birlikte olduğu kızı gerçekten sevmeyen erkek bozuntusudur. En az iki sevgilisi vardır ve bunlar ayrı şehirlerdedir, ona rağmen hala "off şu kız çok güzeldi, ov bu kız böyleydi, hey man bu kızı tavlarsam bana kaç para vereceksin?" tarzında zihni orospu olmuştur. (bkz: merhaba ben kısaca yavşak)
sevmiyordur.
sanırım yatakta da hazır değilim diyebilicek zihniyetteki erkek tarzıdır .
sevişmesini bilip da sevişemeyen erkek ile sevmesini bilip de sevdiğini söyleyemeyen erkektir tipidir.
(bkz: ssg)
aşk kabızı erkektir.
geçmişten acısı olan erkektir.
hayatı boyunca yanlız kalacak erkektir..
arkadaş ayağına yatarsa hayatının hatasını yapacak olan erkektir. seviyorsan git konuş bence.
seni seviyorum diyen erkeklerin nonoşluğuna şahit olmuş erkektir.
duygularından emin olmayabilir
sana seviyorum der.

seni seviyom der.