bugün

"cümle kurarak"

bunun içinde ağzınızı açıp, havanın içeri girip ses tellerinizi titreştirmesi sonucu karşınızdaki insanın duyabileceği bir desibelde ses çıkarmanız ile mümkün olacaktır..

kolay gelsin..
küfür etmek.
(bkz: seni sikerim ya çok tatlısın)
dememe şekli de bir deme şeklinde bürünebilir. * *
bazen bir bakıştır, bazen bir öpücük, bir dokunuş, bazen de bir davranış biçimidir.
ama en güzel şekli gene o iki sözcükte gizlidir.
(bkz: ben de)

+seni seviyorum.
-ben de...
-seviyorum de
-nayır
-seviyorum deee
-nayırr
-SEViYORUM DE KÖPEK!
-Seviyorum
-Nalannn söylüyorsun!
seni bi sikeyim cümle alem beni siksin yemin ediyorum öyle içimdesin.
Eğer yabancı bir sevgiliniz varsa ve ona sevginizi belirtmek için ne kadar I love you derseniz diyin Seni Seviyorum demenin içtenliği ile söyleyemezsiniz.
'you are an idiot'
robin scherbatsky
insanda ve hayvanda farklı şekilleri olabilmekte.
Bir insandan beklenileni; Seni seviyorum.
Bir hayvandan gelmesi mümkün olanı; vay a.q.
ağıza sakız olmuş ise istendiği gibi söylensin hiç bir önem arzetmeyecek bir değeri olmayan söylem şekilleri.
sessizce ve hızlıca;

--spoiler--
sini siviyorum
--spoiler--
askeri okulda yasak olunca cep telefonu adama işkence gibi gelirdi bu sözü söylemek. sevgili de az değil tabi.
+şimdi bi çocuk senden çok hoşlansa sana çıkma teklif etse ne dersin?
-yürü git derim heralde.aşklara gönlümü kapadım ben kamil.
-niye sordun öyle biri mi var yoksa?
+yoo meraktan sordum sadece.
gözlerine bakıp ağlamak.
kızın, gözlerinin içine bakıp seni seviyorum cümlesini diyebilmektir. güzel ve zor olan bir eylemdir seni seviyorum demek.
+seni seviyorum
-ben de seni seviyorum kardeşim gibisin
+??
sağ seveyrum.
sevgiyi ifade etmeyi bile şekiller yolu ile gerçekleştirecek hale gelecek kadar şekilsel hayatlar sürmek ne kadar acı. insan neden sadece seni seviyorum demeyi beceremez ve bunu yaşamayı ve yaşatmayı diye düşünmek çok kaygı verici. evet herşey sözlerden ibaret değildir, ama şekillerden ibaret hiç değildir. içi boş bir kap nasıl değersizse içi eylemlerle doldurulamayan bir sevgiyi ifade şekli(!) o kadar değersizdir, sözlerin ihtivasını eylemler sağlar.
s.s. mck
Onu başkasıyla görünce gözlerin kızarır yüzün ıslanır ya oda bir seviyorum deme şekli işte.
senin için yaşarım!

- yürü be!
te amo, ti estimo.
--spoiler--
çok geç yazıyorsun. sen cevap yazacaksın diye mesaj kutumun sarı ışığından gözlerimi ayıramıyorum.
--spoiler--

biliyorum seviyor beni, ama söyleyemiyor. *
prenses benim ile çıkar mısın seni çok seviyorum.