bugün

başlık sıçan yazara verilen tepkidir. utanmadan açtığı başlığın altına bir de başlığını savunarak entry girmez mi arkadaş. ulan düşüncesiz, ulan beyinsiz, ulan şuursuz !! bahsettiğin şey benim zevkim, ilgi alanım ya da benim görüşüm. bak ne diyorum: " benim ". sana uymuyorsa yürü git ! ne bok yemeye başlık açıp da gecenin bir yarısı benim tepemin tasını attırıyorsun ?! hep merak ediyorum böyle başlık açan ya da entry giren adamların sözlük dışında fikirlerini nasıl dışa vurduklarını. gerçekten. bu başlığı açmış olamazsın. bu kadar zayıf bir düşünce yapısına sahip olamazsın. olmamalısın ya. ama olacaksın değil mi ? her şeye rağmen. peki.
- seni sabaha kadar eksileyebilirim bebegim.
- benim sana sabaha kadar yapabileceklerim yanında solda sıfır kalır.
(bkz: peşpeşe altı kez)
yedinciyi yaptım diyen yalan söyler. *
bebek eksilenmekten hoşlanan bir mazoşist olmasın. bence doğal seyrine bırakılıp kendi haline bırakılmalı.
girildiği dakikadan beri sıkıntıdan titreyerek sigara üstüne sigara içtiğim tehdit. nickimden dolayı tamamen üstüme alındım. oğlum valla bir şey yapmadım lan. yemin ederim. tamam demeyin bebeğim falan istemiyorum. anlaşıp çözelim meseleyi. kendime gelemiyorum neden yaptınız bunu bana ha neden.
(bkz: beni eksiye boğun)
(bkz: eksile beni behcet)
(bkz: eksi bir otobüstür vermesini bilmeli)
(bkz: kafan gözün kırılmadan inmesini bilmeli)