bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
gelme dedilerse niye geldin amk!

neyse. yeni bir yazar, hoşgelmiş efenim. *

edit: (#17009159) bu nasıl bir türkçedir arkadaşım? vahh.
edit2: diğer entrylerini de inceledim; kayb oldum, göz yaslarimi, deyistirmesine, sile bilirim vs....

kaç yaşındasın sen gıız??
üstü kapalı ayı olduğunu söyleyen kişi söylemi.

yeni herhalde, hoşgeldi o yüzden.
hoş gelmiş. ney içersin ney söylüüm sağa.
oturup entrylerini incelediğimde -ki 3 tanesini filan okudum sanırım fenalaştım kötü oldum- "ğ" harfinden bihaber olduğu tespitine vardığım, ilk gördüğüm tek cümlelik entrysinde 4 yazım yanlışı bulunan yazar. arkadaşım o kadar gelme de demişler. bir bildikleri varmış. bu ne lan?!

düzeltme:

türkün yazım kurallarıyla imtihanı şeklinde tanımlayabiliriz kendisini. durmuyor, devam ediyor.

"her kes" yazmış... (pardon sözlük bi bayılıp geliyorum) "yalnış, eyer eyer, tespitdir"ini aynı anda okuduğum andan beri kötüyüm. biri şu çocuğa dilbilgisi öğretsin! anam anam! dayanamıyom ben! gidiyom ben! evet. öhöm.
gerek yazdığı olaylarla gerekse yazı stiliyle sözlüğün amısına koymak suretiyle gayretlerini yeteneklerini en iyi şekilde kullanabilen yazar!
nesildaşım ,gizemli , son derece hassas ve bir o kadar da farklı , ilk defa nick6 girdiğim yazar .
çok ayıp ettiler.

9.nesil yazarmış kendisi. saygılar.
(#17276909)
muhteşem bir entry-nick uyumu efendim. * *
BAYRAMIN KUTLU OLSUN ÜSTAT TUVALETiN EN GEREKSiZ ZAMANLARDA GELMESiNDiR!

-SEN DE HOŞGELDiN!
başarısını zenginlere sataşarak kanıtlamaya çalışan yazar.
Türkçe'yi öğrenmesi gereken yazar.
(#17408044) beni aşırı seviyor ama söyleyemiyor yazarıdır.
beni çok seven yazar.

ama fazla sevme de miden yanmasın sonra çok sevgili yazar!.*
(#17447522)

güzel bir ayara imza atmış mobil yazardır.
nickine kurban,
sağ olasıca haklı yazar. bananeyse*
Bana cok gulen yazar...
deli divane olduğum yazar.* belini fazla ağırtmaman dileği ile esen kal.
1natın neyi kanıtlamaya çalıştığı veya sorunlu olup olmadığı zerre onu ilgilendirmeyen yazar.
özetle sikimde değilsin.
burada ol deyip gittiğim ve döndüğümde bulduğuma memnun olduğum yazar. çokk ilginçti çoook...
#19659980 tespiti ile taktir ettiğim yazar..
söylemek istediklerimi (#19659980) harfien söylemiş yazar. kendisine teşekkürü borç bilirim, bir daha teşekkürler sayın yazar.
benim 2 3 sene önceki halim gibi falandır. ancak o da bişeyler yasayacak ve sevince gidip konusmak yerine siktir etmeyi öğrenecektir.

(bkz: abiseviyosansiktiretbence)