bugün

birinin bir başkasından üstün olduğunu vurgulamak anlamında kullandığı, ukalalık içeren deyimdir.
genelde sen kiminle dans ettiğini sanıyorsun? şeklinde kullanılır.
bu ve buna benzer cümle öbekleri genellikle sinirlenen insanın karşı tarafa bir hışımla söylendiğinde anlam kazanır. bunun dışında diyalog şöyle de oluşabilir...

kadın kısmısı: ay hayatım bu gece harikaydın, başımı döndürdün.
erkek kısmısı: eeee, sen kiminle dans ettiğini sanıyorsun?
burak aksak'ın yeni filmi. oyuncu kadrosu az çok belli olmuş. demet özdemir ile uraz kaygılaroğlu başrolde.

http://medyanoz.org/Haber...N-OYUNCU-KADROSU-NETLESTI

bkm yapımcılığı üstleniyor. 2018'de vizyonda olur.
burak aksak'ın yeni sinema filminin ismi. çekimleri 2017'de başladı. gösterime büyük bir ihtimal 2018 yılında girecektir. heyecan ve merakla beklenen bir projedir.
"Haddini bil " deyiminin, janjanlı söyleme biçimidir.
hayal kırıklığı. nasıl derler, çok sinemalık bir film değil. bu sezon bir tek ayla'yı beğendim türk filmlerinden. ketenpere ve yol ayrımı da bekleneni veremedi.
Burak aksak hatrına gittiğim ama 110 dakikalik filmde 10-20 dakika dışında keyif almadım.Emeğe sonsuz saygım var ama sanki olmamış.Burak aksak yazmasa başka biri yazsa öyle gitsem belki beğenirdim ama cidden beğenemedim.
Filmde sevdiğim iki karakter birisi doktor diğeri de doktorun doktor olan babası.Geri kalan oyuncuları gram beğenmedim.Aksak'ın ilk filmi bana masal anlatma'ya puanın 8/10 ise bu filme maksimum 4/10.

Burak Aksak biraz soluklanmalı.Daha sağlam filmlerle gelmeli.Bir de artık bağımsız film yapmasının zamanı geldi.Öyle bir işe yoğunlaşmalı bence.Leyla ile mecnun'u yaratan adamdan ben hala ümitliyim.
tam bir burak aksak filmi. Kostümler, planlar, oyunculuklar...

hepsini geçelim de uraz kaygılaroğlu nasıl zayıflamış ya...
Genellikle afedersiniz biryeri kalkık olan kişiler der bu kelimeyi. Kimsin lan deyip yapıştırın enseye gitsin. Hiçbir şey yapamaz.
binnur kaya resitali. gerisi tırı vırı.
Seksenler bitti true'cigim.
şuan da show tv'de oynayan, yorumları olumlu olan türk yapımı dans-komedi filmi.