bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birinin bir başkasından üstün olduğunu vurgulamak anlamında kullandığı, ukalalık içeren deyimdir.
    1 ... sakizzz
  2. 2.
    genelde sen kiminle dans ettiğini sanıyorsun? şeklinde kullanılır.
    1 ... atan alir spor
  3. 3.
    bu ve buna benzer cümle öbekleri genellikle sinirlenen insanın karşı tarafa bir hışımla söylendiğinde anlam kazanır. bunun dışında diyalog şöyle de oluşabilir...

kadın kısmısı: ay hayatım bu gece harikaydın, başımı döndürdün.
    erkek kısmısı: eeee, sen kiminle dans ettiğini sanıyorsun?
    ... ozmooo
  4. 4.
    burak aksak'ın yeni filmi. oyuncu kadrosu az çok belli olmuş. demet özdemir ile uraz kaygılaroğlu başrolde.

http://medyanoz.org/Haber...N-OYUNCU-KADROSU-NETLESTI

bkm yapımcılığı üstleniyor. 2018'de vizyonda olur.
    1 -3 ... starti
  5. 5.
    burak aksak'ın yeni sinema filminin ismi. çekimleri 2017'de başladı. gösterime büyük bir ihtimal 2018 yılında girecektir. heyecan ve merakla beklenen bir projedir.
    -5 ... suveydanin pesinde
  6. 6.
    Burak Aksak'ın yeni filmi.Hayal kırıklığı yaratma ihtimali yüksek.Leyla ile mecnun'dan sonra böyle basit filmlerde kendisini görmek istemezdim.Umarım kendisini yeniler.Daha orijinal yapımlarla karşımıza çıkar.
    Fragman da şurada https://youtu.be/zGxfdAbnmNc
    ... one last chance
  7. 7.
    kadrosunda binnur kaya'nın olduğunu görünce, izlersem de sırf bu yüzden izlerim diye düşündüğüm film.

-taktik maktik yok, dans dans dans *
    2 -3 ... ben biliyorum ama soylemem
  8. 8.
    "Haddini bil " deyiminin, janjanlı söyleme biçimidir.
    7 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    hayal kırıklığı. nasıl derler, çok sinemalık bir film değil. bu sezon bir tek ayla'yı beğendim türk filmlerinden. ketenpere ve yol ayrımı da bekleneni veremedi.
    5 ... barilla
  10. 10.
    seneler önce böyle filmlere "gönderme" adi altında sallayan bi senaristin boyle bir film çekmesi filmden daha komik.
    3 ... susmayansiren
kapat