bugün

son derece yapmacık davranan, samimiyetten uzak vasat kızdır.
ayvayı yemekte olduğunuzun resmidir, uyanık tiplerdenseniz direk kaçın.
(bkz: mübalağa)
Seviyordur.
tüm parasını tek beygire yatırmış kızdır.
yalandır yalan.
eğer elinde gerçekten başka bir şey yoksa haklı olabilecek kızdır.
başkasına da aynı sözü söylemesi muhtemel olan kızdır.
sadece bu cümleyi kurabilen, içini dolduramayan kızdır.
yalan söyleyen kızdır.
"her şey"in nasıl yazılması gerektiğini bilen kızdır.
başlıkta yazanların hepsi bu kızdır, yoksa bu kadar net nasıl niyetini bilebilir, insan kendisinden bu kadar emin olamıyor, he bu kıza gelince aşık olmayı normal bir şey gibi görmeyen kızdır, delilik hali olduğunu bilir, her şeyimsin diyorsan birine, cidden onun her şeyi olduğunu düşünecek kadar delisin o ara, aşk niye bu kadar cazip sanıyorsunuz ulan!
terk ettiği zaman hani ben senin herşeyindim sorularını yanıtsız bırakacak kızdır.

(bkz: based on true but sad story)
bağlanma sorunu olduğu için sen benim herseyimsin yalanına kendini inandırma çabasında olan kız.
samimiyet belirtisi olsa da korkutucudur. bir erkek de bir kadına dediginde aynı korkuyu uyandırır. ayrıca niye biri birinin herseyi olsun . sevmek paylasmak guzel seyler de. hayatının tamamını bunun uzerine kurması yarın birgun buyuk hayal kırıklıklarına sebep olabilir. kızımız icin simdiden uzuluyorum. kendine ait guzel bir hayat kurmalısın tabi sevdiginde olursa guzel olur ama sadece karsındakinin hayatından beslenmek de dogru degildir.
sen benim her şeyimsin diyen erkekten daha samimi olabilme ihtimali olan kızdır.
O kizi uzmeyin olum bak.

Seviyordur.
inanma!
gidecektir.

buna rağmen çok çok sevilen kızlarımızdır.
"yalan söylemiyormuş."
Yalan söylediği er geç ortaya çıkacak kızdır.
garanti bir şey isteyecektir.
Anlat sen seversin yalanı , kızıdır.
Kötü bir sey mi yapmış ki dedigim kizdir.

Ben de diyom selvi boylu sevgilime, herbişeyim o benim, iyi ki var, elinden tutmak bile güç veriyo bana.

Hak edene diyin, çekinmeyin, mutlu olacaklardir.
Koşarak uzaklaştırır...
bir "sen benim hemşehrimsin." diyen kız değildir.