bugün

büyük ihtimal naz yapıyordur. huyuna gidilir.*
klasik kadındır.
ilişkinin en sıkıcı bölümüne geçilmiştir.
not:işi, gücü, arkadaşları, futbolu sevdiğin herşeyi bırak benim etrafımda pervane ol durumudur.
ilişki için artık sıkıntılar başlamıştır.

(bkz: ybsg)
sürpriz bekleyen , trajediye aç kızdır.
Doğru söylüyodur.
Sevildiğini duymak isteyen kadındır.
türk kadınıdır.
Genellikle durduk yerde bu lafı etmeyen kadındır. Karşısında ki önce bir kendini sorgulasındır.
hissettigini soyleyen kadindir.
yanındaki danayı dürtüyordur. zira o dana mayışmış, elde etmenin rehavetinde gevşemiş ve eski özeni bırakmıştır.
kadınlar ufak nüanslara dikkat eder. ve artık eskisi gibi özen göstermiyorsa demek eskisi gibi sevmiyor beni diye düşünür. bu yüzden de bir kılçık atar ortaya, "ey danalar danası sen artk beni eskisi gibi sevmiyorsun".
Yansıtma yapıyordur. Yani asıl sevmeye başlayan kendisidir. En basit psikoloji kitaplarında dahi bu bilgi mevcuttur efendim.
erkeğin duygusal olarak algıladığı ve "seviyorum yaa" dediği, kadının ise fiziksel olarak anlatmaya çalıştığı ve dolayısı ile yanıtsız kalan bir istektir. kadın fiziksel olarak sevilmek sevildiğini görmek istiyordur.
küçük süprizler yapın efenim. **
canım cicim ayları sonrası normal hayata dönen çiftlerde kadının eskiyi özlemesinden kaynaklanan durumdur.
tribal enfeksiyon kapmis kadindir.
erkeğin onca yaptığı hizmete reğmen,anlayışa rağmen kadının kötü tarafını bir türlü bırakmaması erkeği bezdirmiştir tabiri caizse.
Kemal kılıçdarogludur.
oğlum tüm kızlar diyor lan bunu. Kızların özünde var bu.
Boş yere söylemiyordur. Her zaman güzel davranan adamda saçma sapan değişik davranışlar oluyorsa, arayıp sormama, umursamama, bir güler yüz göstermeme ama buna rağmen derdini paylaşmama gibi davranışlar ortaya çıkıyorsa kadın da kendinin artık sevilmediğini, bir şekilde eşine ya da sevgilisine yetemediğini ve hatta başka birinin aralarına girdiğini düşünmeye başlayabilir gayet tabii. Sorun sende değil bebeğim, sorun o ketum adamların uzaklaşa uzaklaşa belli belirsiz bir silüete dönüşmeleri. Çok gördük bunları.
ilgi bekleyen kadındır. Özel günlerini de yaşıyor olabilir. Sakın bu tuzağa düşmeyin. Sakın sevginizi o an açıklayıcı tatlı bir dille açıklamaya çalışmayın. Salak salak konusma yea diyip geçiştirme aşamasına geçin. Bir iki gıdıklayıp sarılın. Sakın ama sakın mantıklı entellektuel bir partner imajı yaratmak için "NiYE" böyle düşündün sorusunu sormayın. Yoksa haksız çıkacağınız bir girdap içine hızlıca girmiş olacaksınız.
güncel Önemli Başlıklar