bugün

zafer sarhoşluğu arasında kaynayan "acı ama gerçek"tir.

(bkz: #9356702)
(bkz: bsg)
sırbistan maçındaki bloktan bahsediliyorsa öyle bir faul yok ele müdahalede bulunulmuyor dikkat edilirse.
içimizdeki sırpların savunduğu görüştür.
(bkz: bir troll ün nick altıma yazın çığlığı)
basketbol literatüründe 0.5 saniyelik süreç topa dokunma süresi olarak geçtiği için maç bittikten sonra gerçekleşen fauldür.
bloktan sonra yaptigi faul süre bittikten sonra, ki faul maul yok.
0.5 saniye içinde hem blok koyup hem de faul yapmak imkansız olsa gerek. blok geldikten sonra zaten süre bitiyor, sonra onu orda yatırıp sikse faul gelmez. hey yarabbim.
(bkz: don t feed trolls)
faullü bir hareketin olması muhtemeldir. zira süre dolduktan sonra olmuş olabileceğini düşünmekteyim.
derinden gelen'in paylaştığı videoda çok bariz faul görüyorum ben. resmen sırp'ın eline şaplatıyor semih erden.

zaten kimsenin benim görüşümü paylaşmasını beklemiyorum. bunu kabullenebilmek olgunluk ve asalet gerektirir. bunlar da sık rastlanan erdemler değiller.
0,5 saniyede göz açıp kapayamazsın ne faulü arkadaş?
(bkz: troller ölmez sırbistan bölünmez)
farkındalık yaratmak adına yapılmış bir söylemdir.
(bkz: sözde basketbol uzmanı olarak bir sırp troll)
olsa bile semih topa dokundugunda süre zaten çoktan bitmişti. faul de bunun sonrasında olduğu için bu acı bizim değil sırplarındır. gerçek ise finalde türkiyenin olmasıdır.
(bkz: bloğk geldi faul dedie)
(bkz: 0 5 saniyede yapılabilecekler)
ömer aşık ın son dakikalarda kritik faul atışlarını kullanmamak için yaptığı sakatlanma numarası gibidir.
hala trollükten bahseden laleler var. bilmezler tabi yabancı forumlarda objektif gözlerin türkiye'nin galibiyetini ciddiye almadıklarını, evsahibi olduğumuz için hakem desteğini normal karşıladıklarını.

şimdi de bu laleler başlar yine, türk'ün türk'ten başka dostu yok falan filan. hayır yavrum öyle değil, fransa'yı, slovenya'yı eze eze yenerken biz, yürekten tebrik edip, güzel oynadığımızı ve hakettiğimizi yazıyordu bu adamlar.
Yanlış bir yorumdur. Ona Bakarsan Aslında keremin attığı turnike de ofsayttır. (bkz: swh)
(bkz: vanilla haklı beyler) o kadar maç bir tek porto riko'ya zorlan , sırbistanı gözünde küçült , deyim yerindeyse idrar zoruyla finale çık, final için teşekkürler 12 dev adam ama olmadı cidden, sırbistana fark atamamak herkesin içinde ukde kaldı.
(bkz: ilk baskette ofsayttı zaten)
tanım:basketbolu bilmemenin ne anlama geldiğini bana gösteren başlık..

ya arkadaşım neden anlamıyorsun git literatüre bak basketbol da 0.5 saniyelik süreç topa dokunma süresi olarak gözükür..bundan dolayıda faul olsa bile isterse semih adamın tepesine çıkıp iki yumruk bile sallamış olsa o hareket maç sonunda gözükecek..
(bkz: blok geldi faul dedi)

(bkz: se se se se semih erden semi semih erden)