bugün

Devam eden macta Bi ara sakatlandi cikti da biz mi goremedik? Nerde bu selcuk ?
ayhan akman performansına dönüş yapma sinyalleri vermiştir. bu yıl dökülüyor.
son maçlarda sahada ruh gibi gezen galatasaray'lı orta saha futbolcusu. abdullah avcı kendisini kadroya almadığında tüm türkiye birlik olmuştu. olması da normaldi çünkü iyiydi. son haftalardaki performansına bakıyorum da şuan ben bile almam kadroya. melo'nun savaştığı kadar savaşmıyor sahada. lafın kısası ciddi performans düşüklüğü var.
bana kalsa dünkü maçta oyundan çıkaracağım ilk futbolcu.
ronaldo'nun "miço, al şu parayı, iki tane ekmek, yoğurt, kola kap gel bakayım" diyerek pazara yolladığı vasat futbolcu.
yerinde oynatılmalı. sırf sneijder e para verdik diye sistemin içine edilmesinin ne manası var?

birde frikikleri onun kullanacağını birileri drogbaya söylemeli.
kendisi için "yana ve geri oynuyor" diyen renk körlerini göstermiş olan kaliteli futbolcu ve düzgün bir insandır.

aklımda yer edişi; harika frikikleri(son iki sezondur takımda bu konuda bir ayarsızlık var, her duran topta 5 kişi geçiyor topun ardına), harika dikine ve derinlemesine attığı pasları, isabetli ve akli çekilmiş şutlarıdır. ek olarak bir de akşam saat 10'da sevgilisi ile karıştığı bir trafik kazası sonrası basın mensuplarına "n'olur bu görüntüleri yayınlamayın, bitirirsiniz beni" deyişi vardır.

yukarıda bahsettiğimiz şeyleri bir araya getirdiğimizde de "selçuk inan kimdir, nedir" sorusunun cevabını veriyor olsa gerek.

dünkü maçla ilgili olarak kendisine neredeyse tek kelime edemeyeceğim. hatta kötü oynadığı hiç bir maç için kendisine en ufak bir eleştiri getiremeyeceğim ben bu adamın. kaldı ki 1 maç için bunu yapanların niyetini de biliyoruz öteden beri "katil emre" diye bağırıp da şimdi "kaptan" derler falan...

dünkü maç mı diyorduk? ben söyleyeyim yüz milyonluk bir adamın şut çekip de neredeyse köşe gönderini isabetlediğini de gördüm aynı maçta ben. peki sadece buna dayanarak diyebilir miyim "bunu sabri de yapar" diye? eğer amcık ağızlı, görme özürlü ve futbol cahili olsaydım burada bile yazardım gidip de bale adlı adamın başlığına. ama yapmıyorum, seviyorum zira futbol adlı oyunu.

şimdi, benim diyeceğim o ki "futbolu seviyorum" diyen adamın selçuk inan yapısında bir futbolcuyu "öldürme" çabası vermesi sadece komik duruma düşürür eylem sahibini fazlası değil.

dünkü maç mı diyorduk? "defans yapamayan" bir takımın "defansı düşünerek" oynaması halinde nasıl da ebesi sikilir bunu göstermiştir. ilk yarıda golün öncesinde oyunu kendi alanında kabul edene kadar da "iyi" futbol oynanmıştır. sonrası mı? sonrasında sahada futbol oynayan bir takım ve "ne işimiz var burada" diye düşünen diğer takım karşılaşmıştır.

çöplükte "pis" olduğunu söyleyerek bir adama kızılmaz güzel kardeşim.

selçuk inan mı? ona da geleyim hemen;

başımın tacıdır şu anki takımda.
eski günlerini mula aratan futbolcudur.
galatasaray taraftarının haksızlık ettiği futbolcu. adamın verimli olduğu sistem yıldızlar yüzünden bozuldu, artık serbest vuruş bile kullandırmıyorlar. bence selçuk formsuz değil, takım içi dengeler bozuk.

not: fener.
galatasaray ın real maçında 6 tane yemesinin en büyük aktörüdür. nasıl zamanında kuvvetli bir orta saha oyuncusu iken gs yi başarıdan başarıya taşıdıysa bu sezon başındaki formuyla takımını berbat etmektedir. alternatifsiz olması çok kötü.
sen adamı tutar da sağ kanat oynatırsan tabi bir şey yapamaz, sonra da eleştirirsin. snejderiydi, drogbasıydı başladınız da başladınız çok hakkını yiyorsun be terim şu adamın. fenerbahçe'de alex neyse bizde de odur selçuk. mevkisinde ve 2 sezon üst üste şampiyon olduğumuz sistemde oynatın artık şu adamı. galatasaray sanki 2 sene drogba ve snejder zamanında şampiyon olmuş gibi davranmak yakışmıyor bu taraftara. senin oyuncun sabri, selçuk oğlum. eboue ya da snejder, drogba filan değil. parasına bakar o adamlar. prof topcu işte amk. ayrıca sorarım size bu adamın sisteminin bozulmasına neden olan snejder ne yaptı lan amına koyayım? geldiğinden beri takımın sistemini sikmekten başka hiçbir şey yapmadı snejder zaten terim de bu yüzden istemiyordu. başarısızlığın faturası bu süreçte kesinlikle selçuğa kesilmemelidir. taraftar da kendine gelsin. oğlum harcatmayız biz kaptanımızı itin götüne sokturmayız.

şu sistem değişsin artık, yabancılar bir siktirsin gitsin. inşallah beşiktaş maçında gerçek galatasarayı görürüz. gökhan zanlı, sabrili, umutlu, buraklı.
bu adama bu ligde dokunmak yasak. üflüyorsun yere düşüyor bir de hemen çalıyorlar. yok böyle bir şey. kız oyunumu bu amk git plaj voleybolu oyna. evet.
meloya saldırılmasını hazmedemeyip motta'nın gırtlağına yapışmış futbolcu.

http://img.antu.com/forum...85/635154882363328398.jpg
http://www.fanatik.com.tr...di_3_Detail_32_335608.htm

adamdır öyle böyle değil adamın kitabını yazmıştır. üflesek yere düşen sözde adam. evet.
dünkü maçta ayakta duramamış sözde pirlo özde maldonado.
mottanın tükürmesine cevabı vermiştir.
adamın amına kor.
Motta tarafından suratına tükürülmüştür.

Hadi bakalım pfdk'ya sevkini isteyenleri göreceğiz.
bu seneye kötü başladı ama tükürme olayında ceza alacaksa motta nın da ciddi bir ceza alması gerekiyor. aksi taktirde büyük haksızlık olacaktır.
ramon motta adlı mahlukat ile yaşadığı hadise yüzünden en ufak bir ceza alması halinde türkiye'de futbolu kimlerin, nasıl yönettiği bir kere daha ortaya çıkacaktır.

ben, eğer selçuk inan olup da böyle dangalakça bir cezai yaptırıma maruz kalsaydım bir daha federasyon değişmediği sürece milli formayı giymez, milli maçlara çıkmazdım.

evet, öyle de atarlıyım.

ve gene evet, padişahın sol taşağı benim.
ramon'un boğazına sarılan, türkiye'nin dokunulmaz çocuğu. trabzon'u nasıl ortada bıraktığı zaten kendisi hakkında yeterli informasyonu veriyor. en ağır cezayı alır umarız.
Ramonun tükürdüğü futbolcudur ceza alınacaksa her ikisi de almalı diye düşünüyorum biri boğazlar diyeri tükürür.
firikik olduğu zaman '' top benim amına goyum, ben çekcem '' diye eline alması lazım. yeter artık. az çocukluğuna inmeli.
selçuk inandan bahsediyorsunuz. O adam sessiz sedasız adam lan. Onu bile çığrından çıkardılarsa kimbilir ne dediler. Herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz.
10 senedir tek vukuatı olmamış bir futbolcu daha brezilya'dan 2 hafta önce gelen sarı çizmeli memet aga ile tartışma yaşadı diye itin götüne sokuluyor.

aynı kuş sürüsü selçuk kendi takımının formasını giyse süleyman seba duruşu derdi amk.hayat işte.