bugün

galatasaraylı kafasıdır. selçuk bugüne kadar bırak büyük bi takımda oynamayı hangisinin transfer listesine girmiş. manuel fernandes bir futbol piridir. manuel fernandes bir ekoldür. zamanın frikikçi uğur vardı. hollandalı olan. beckham'dan iyi falan diyorlardı. aynı kafa işte. akdjhakj salak yemin ederim bunlar. evet.
mantıklı düşünen kafadır. drogbanın oynadığı takımları da biliyoruz ama siz onda da bok atıyorsunuz? biraz edep yahu.
''kafa hakli beyler, dagilin!''
dedirten kafadir.
yaa kardes fernandes iyi futbolcu gercekten.
ama selcugun son iki senede hatali pas orani yuzde bes.
yani adam yuz pas verdiyse doksanbesi hedefine ulasmis.
bir orta saha futbolcusundan daha ne beklenir.
ayrica frikiklerini de biliyoruz. son iki senede kaleyle ilgisi olmayan frikigi yok.
galatasaray maclarini birazcik izleyen biri , selcugun bu dev kadronun gobegi oldugunu zaten farkederdi.
izleyenin anlayacağı kafadır. Edit: bjkli trollmüş sözlükte ilk defa denk geldim. ilginÇ.
yanında sneijder, engin*,melo*,hamit gibi oyuncular varken fernandes'in oyununu bilebilecek müneccimlerin yapabildiği kıyaslama. veli ulan veli, hatta necip'i şu saydıklarımdan hangisini kesip ilk 11 başlatırdınız.

öte yandan şu soruyu sorun kendinize; galatasaraylılar fernandes'i selçuk yerinde görmeyi ne kadar ister, beşiktaşlılar selçuk'u fernandes'in yerinde görmeyi ne kadar ister. fenerliler meireles'in yerinde bu ikisinden birini görmeyi zaten ister o başka.

hatalı kafadır efendiler. fernandes kendini ortalama bir galatasaraylı kadar yere bıraksaydı şu an ligin en çok faul yapılmış oyuncusu olurdu. belki yine öyledir bakmadım, pas pas diyorsunuz da bunu da eklemek lazım. adamın pas atacağı kim vardı da atmadı. kimden pas alabildi defansa gelip topla çıkma yükü dışında ne yüklendi.

doğru kıyaslama umarım şu olacaktır:

(bkz: oğuzhan özyakup vs salih uçan)

en azından gelecek adına.
ayranli kafadir, dikkat edilmelidir.
seneye ilk onbirde oynatılabilecek yabancı futbolcu sayısı beşe inince daha da haklı olacak kafadır.
hay fernandes iniz batsın dedirtiyor. görmemiş gibi ağızlarından düşürmüyolar. adamın orası burası ayrı oynuyo. 3 kuruşluk bi teklif gelse hemen bırakacak beşiktaşı. ve hala onun peşinden koşuyosunuz.

ha şimdi diyecekler ki ya ben yeteneğini kastediyorum. saf yetenekle olsaydı bu iş jorge felipe ve ortega yı da gördük. ne yaptı onlar.
selçuk'la lig şampiyonlukları şampiyonlar ligi çeyrek finalleri görüyosun, fernandes'le menemen, feda, cart curt...

anlıyorsun değil mi?