bugün

ülkemiz başbakanıdır.

--spoiler--
http://www.zaman.com.tr/h...ve-you-ile-karsilik-verdi

--spoiler--

(bkz: bir selamı çok görmek)
allah'tan fuck youdememiş, kızmış bir anına gelse der mi der valla.
Haklı başbakan.

Kendi vatandaşını sevmediği için anca turistlere seni seviyorum diyerek aslında duygularını, bilinçaltını olduğu gibi ortaya dökmüştür. Bir tek Türkleri, kendi insanını love etmez maalesef, hatta hate eder.
recep tayyip erdoğan dır. ne var bunda ? hayır anlayamıyorum. adam çorbanın yanında kola içse ona bile abes bakıp laf edecek insanlar var. herşeye muhalefet olmak diye birşey var ya ondan bahsediyorum. i love you da evrensel dilde seni seviyorum demek ise adam sevgi gösterisinde bulunmuş. ne deseydi ? fuck your mother son of the bitch ! deseydi ne olacaktı.

te allaam ya az da oturun ders çalışın ya da gidip bekleyen müşterilerin işini görün. işi gücü bırakıp nelerle uğraşıyorsunuz.

not: herşeye muhalaefet hatta ebedi muhalefet olanlar üstüne alınsın bu dediğimi.
one minute ' ten sonra ı love you. büyük gelişme var ingilizcede 2 yıl sonra olsada.
kendi başbakanı olduğu ülkede pkklıları meclise sokup kendi millet meclisindeki bdp millet vekillerine"bunlar hain yok şöyle böyle" diyen başbakandır.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
kendisini örnek alacağım başbakandır.
bundan sonra böyle demek!
"selamın aleyküm" diyene
"aylavyu" diyeceğim sözlük.
batarına!
- Salam!
- I love you I love you!
- Do you love me?
- Yes, I do!
-selam.
+i love you.
-oyhş.
bakanlığı gibi ingilizce bakımından da "baş"tadır
i love you dediği yes i do demesi gereken başbakandır.
zira beni sevmeyen ölsün tadında polisine demir cop veren başbakandır haddizatında.
-selamun aleyküm.
+I love you
-mason piç...