bugün

-nasıldım müjgan tarafsız ol?
*noldu ki?
-n-n-nasıl noldu? s-seviştik?
*diyorum niye tepiniyor tepemde.
-o-oha
*hissetmedim valla. içim geçmiş.
-eski sevgilisi zenci olandan kaçacaksın arkadaş.

tanım: maç sonu puanını öğrenmek istiyendir.
biraz maldır. sormasına gerek yoktur. kadının tepkilerinden, yüz ifadesinden nasıl olduğunu anlayabilir aslında. bir de "ben kaçıncı seviştiğin kişiyim" diye soranlar da vardır ki o konuya hiç girmiyorum.
her erkeğin sorduğudur. bırakalım palavrayı.
kız da memnun kaldıysa süperdi sevgilim der...
eh işte gibiyse iyiydin canım der..

kız harbi kız ise bunları söyler erkeğin madaralığını yüzüne vurmaz *
partnerinin tepkisinden nasıl oldugunu anlayamayan erkektir.
egosunun tatminini isteyen erkektir.
bu soru karşısında partneri rüyasını anlatmaya başlarsa intihar etmesi gereken erkektir.
sakıncalı sorudur. zira "ne nasıldı" gibi esprili cevap bile alınsa her şey biter. tavsiye edilemez soru tipidir.
bir de aptal aptal sırıtıyorsa kötüydün denmesi sonucu intihar girişiminde bulunabilecek tiptir.egosunu 'pipi'sinde taşıyan akıl almaz ve uzak durulası kişiliktir.
kendine güveni olmayan erkektir. yeri geldiğinde yüz ifadesinden anlayabilmelidir.
öz güveni düşük erkek sorusu. performansıyla veya büyüklüğüyle ilgili bir şüphesi varsa bu soruyu sorabilir.
Kendini derhal imha etmelidir.
kendine güveni olmayan erkektir. onun yerine gayet cool bir tavırla sigarasını yaksa ve kızada bir sigara yaktırsa, iyi olmasa bile kızın gözünde biranda ilah olabilecek erkekken, iyi olsa bile kızın ikinci kez istemeyeceği erkek durumuna düşecektir.
boşalırken kükreyen erkektir.
devamında nasıl hissediyorsun gibi bir soruyu sorması muhtemel erkektir.
"işlevin mi, boyutun mu " diye sorulası durum. bir de boyutu mu kelimesini söylerken surat ekşitir gibi bir hava yaratırsa hatun kişi cevap fazlasıyla alınmış olur zaten.
kendini bi bok sandığını kendisi de bilen ama karşısındakini amdan ibaret gördüğü için bozuntuya vermeyen amsalağın tekidir.
(bkz: ya da sigarayı uzatır mısın)
kendine güvenemeyen erkekdir.
hiç sormadığım bir soru nasılsa ayağa kalkıp yatağa baktığımda sera nöbeti gibi titreyen dilberin gözlerinde hayranlık ifadesini görüyorum.
(bkz: geçen gene sevişiyorum)
egoist ve şımartılmayı bekleyen erkektir. lakin sormayanı da pek yoktur kanımca.

- huuuuu nasıldı ama ?
+ iyiydi hayatım.
- iyi mi? sadece iyi miydi yani?
+ müthiştin hayatım, offf bak şimdi canım yine istedi.
- ııııı, kemmm kümmm şeyyyy... çok uykum var melis sabah erken kalkıcam!
+ e, götünü dönmeseydin bari?
erkeğin kendini psikolojik olarak tatmin etmek istemesidir. çok masum olarak alın o soruyu. guzum, yaptığı işin nasıl olduğunu karşı taraftan duymak ister.

bunun yerine;

- nasılım?
+ 2. virajda biraz kaysanda, oturttun nihayetinde..

şunu ister;

- nasılım
+ irkeğimsin, muhteşemdi..

ve tatmin olur..
asla eleştiriyi kabul etmez. hayatınızın en kötü deneyimi olsa dahi siz 'süper' deyin. çünkü kalıcı hasarlar yaratabilir bu yavrucakta.
ben demedim hiç. zira bu laf bana hep pezevenk gülüşlü adamları hatırlatır. evet bu da benim içimde kaldı. beraber olduğum kişilere hiç 'nasıldı' diyemedim. elimde viskim yoktu. ağzımda yarım kalan sigaramla geceyi tamamladım hep.
erkeklerin kadınlardan farklı düşündüğünün kanıtı gibi bir sorudur.
zira bir kadın nasıl olduğunu bilmek isterse, erkeğe "çok iyiydin" der.
gerçek bir erkeğe yakışmayan soru.
+nasıldı hayatım?
-ne nasıldı?
+az önce seviştik ya onu diyorum
-valla ben bişey hissetmedim
+???!!!
vay arkadaş dedirten erkek. ulan sorarsın laf olur sormazsın horoz derler.
(bkz: ben sikerim gerisine karışmam diyen horoz)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar