bugün

hayatında hiçbir cinsle hiçbir cinsel ilişkiye girmemiş erkektir, bakirdir.
(bkz: bakir)
bakir olmasından ziyade neden bakir olduğu önemli olan erkekdir. kendini evleneceği kadına saklayacak kadar duygusal bakabiliyorsa takdir edilecek erkektir. istiyorum fakat beceremiyorum diyorsa, yorumların yetersiz kalacağı erkektir. sonuçta bu onun özelidir, onu ilgilendirir.

edit: "amma çok erkek demişim" dememe sebep olan erkektir.
seks yapmamış kadından bir farkı yoktur.
insanlık, bu netliği görebilseydi, dünya çok farklı bi yer olurdu bence. sapkınlıklar, sapıklıklar, çocuk tecavüzleri, hayvanatla iştigaller olmazdı en basitinden.*
sag elini aşamamış erkektir..
(bkz: kendini evleneceği kıza saklayan erkek)
seksi almak vermek olarak görmeyen; seksini sevdiği, aşık olduğu birine saklayan ve o güne kadar da aşık olamamış bir türlü sevememiş olduğundan seks meks yapmamış erkektir. Bir tercihtir. yoksa bu kadar fazla fahişenin olduğu bir ülkede; hatta devletin de bunu desteklediği * bir ülkede o kadar zor olmasa gerek seks yapmak.

et değil duygu arayan erkektir kısaca.
16 yasindaki kizlara kapak atacak kadar çakal ve arsiz olamamistir.
rahibe teresa nın erkek versiyonudur.
Zinanin gunah oldugunu bilen erkektir. Kendini nikahli esine sakliyordur.
tüm sevgililerimle birlikte olmaktan çekinmezken, evleneceğim erkekte aradığım özelliktir.
Zinanin haram olduğunu bilen erkektir.
ne kadar geç başlarsa o kadar genç kalacak erkekdir.
(bkz: yaşlandırdın beni sözlük)
evlenmeden yapmamissa namuslu erkektir.
canını yedigim afferin ona.

ha evlendikten sonra seyetsin o kadar sikmasin kendini.*
iradesi güçlü erkektir. abaza değildir. öyle seviyesiz ilişkiler sevmez. ayrıca zina günahtır.
Muhtemelen iradesi sağlam olan erkektir, ayrıca iman konusunda bazı şeyleri aşmıştır.
boşuna vakit kaybeden erkektir. ölecen lan.
20 yaşını aşmışsa erkek bile değildir.
Aradigim sevgilidir.
belli bir yaşa ulaştı ve yapmadıysa göttür.

başka açıklaması yok.
yeteneksiz değilse aseksüeldir.
lan yürüyün gidin, fırsatını bulamamış yada vermemiştir ilgilendiği, yok ben evliliğe şeyettim falan hadi lan, bulsan hatunu yapardın itiraf et işte.
kaç gündür yapmamıştır diye sorulur buna. normal erkektir. ha tabi hiç sex yapmamışsa kasıt o erkek değil sürekli erekt tir.
sekisden seks yapan erkek.
Bir yandan doğru yaptığını düşünmesine karşın diğer yandan hakkının yendiğini düşünmektedir.Daha önce hiç onu anlayan bir sevgilisi olmamıştır.Genelde Kaşar kızların son durağıdır bu tip erkekler bu olayda kendini salak hissetmesine sebep olur kızllardan soğur.Velasıl yapması gereken sadece kendine yakışanı yapıp bakire olan bir kızla hayatını birleştirmektir.Zira ne kadar çağdaşım bekarete önem vermem desede bakire olmayan bir kızla evlendiğinde bu olay sık sık kafasını kurcalayacaktır.
(bkz: ümit milli)
güncel Önemli Başlıklar