bugün

kafasında canlandırıp,kendilerinden gereksiz ego abideleri yarattıkları, sıradan yolda yürürken çarpabileceğiniz insan tipleridir.
pırıl pırıl insanlardır seks yapmamış insanlar.
altına yüzlerce imzamı atacağım, olağanüstü gerçek önerme.
Yanlıştır. Neden mi ? Okuyun lütfen.

Adam bunu dert edip, istediği olmuyor diye saldırgan sert kişiliğe bürünüyorsa tamam mı eninde sonunda o ihtiyacını görür şeytan mahveder onu bu kesin. Hadisi şerifte geçiyor iki çenesi arası ile iki bacağının arasını koruyan inşallah cennete gidecek diye. Yani kişinin derdi bu olursa şeytan onu asla rahat bırakmaz.

Neden yanlış onu da yazayım ;

Ben hiç yapmadım. Kimseye de kendimi inandırma meraklısı değilim. Ama saldırgan da gergin de değilim. Allah kuluna yardım ediyor. Ve tanıdığım o kadar insan var tertemiz. Hiç saldırgan değil, bilakis "insan" kokuyorlar.
Seks yapmaya alışmış insanlar için doğru olabilir. Bugünlerde çok saldırganım mesela.
seks yapmıyorum ve penisime saldırıyorum. şu an gayet sakinim.
Yatağa girdiklerinde pek sağlıklı şeylerin olmayacağı insanlardır.
zehiri atamadığından çılgına dönebilir.kısmen doğru.
Abazanlar örnek gösterilerek kanıtlanabilecek durum.
doğaldır. o an deponun dolmasıyla sinir hormonları yorgun olur.
Onun için mi bu kadar millete tecavüz edip yakmaya çalışan bıçak zoruyla 18-19 yaşındaki çocuklara tecavüz eden orospu çocukları evli ve düzenli sex yapan insanlar.
Doğrudur;
görsel
pek de alakası yoktur. Mesele içindeki öküze dur diyebilmek. Her gün seks yaptığı halde saldırgan olan milyon tane insan var.
Bkz survivor bkz ütopya bkz BBG evleri hep bi sekssizlikten dayaklar. bakın oraya haftada bi seks yazın ne sinir kalır ne ağrı .
deli saçmasıdır. mesele alışkanlıktan uzak kalma meselesidir. sigarayı bırakmaya çalışanlarda görülen asabiyet gibi.

gine de seks yapın yani yapabiliyosanız güzel bişey.

(bkz: cinsel seks)
Seks yapamayan demeyelim ona.
Şimdi erkek olmayan anlamaz.
Liseli zamanlarım evde kimse yok video izliyorum kapı çalıyor gelde sövme.
Zaten ev mülteci kampı gibi Ayda yılda tek kalmışız ya ne yapak güllemi karşılayak