bugün

ingiltere'nin Berks bölgesinde yaşayan 22 yaşındaki satış görevlisi Bradley Kellard, karısının diyet haplarının onu bir 'seks manyağı'na dönüştürdüğünü iddia ederek boşanma davası açtı. Karısı Keeley ile hapları kullanmadan önce haftada 2 kez seviştiklerini, ama hapları 2 ay kullandıktan sonra günde 3 defa sekse zorladığını söyleyen Bradley, boşanma davasında üçüncü taraf olarak da tabletleri üreten firmayı gösterecek. Kellard 'Hapları 'slimnsexy.com' isimli internet sitesinden aldım. O anda 'Hem zayıflayın hem de seks hayatınızı doruğa çıkarın' sloganlı reklamı okuduğumda gülüp geçmiştim ama şimdi bu şirket ailemin dağılmasına sebep oldu. Keeley iki ayda 13 kilo verdi ama beni günün her saati hatta uykudayken bile seks yapmaya zorlar oldu. istemediğimi söylediğim zaman ise sonu gelmez kavgalar etmeye başladık. Öğle yemeği için bile eve gelemez oldum. Artık boşanmak kaçınılmaz oldu. Bu firmaya da evli çiftlerin seks hayatını bozdukları için dava açacağım' diye konuştu.

kaynak: http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=97030,5

yorum: bunlar reklam kokan hareketler bradley demekle beraber eger bu olay gercek ise bu ilacin ithal edilmesi ve yurda sokulmasi siddetle yasaklanmalidir. mubarek diet ilaci değil sanki kabarcik böceği tozu.
- niye boşanmak istiyorsunuz evlat?
+ karım seks manyağı hakim bey. günde 3 kez sevişmek istiyor.
- hmm.. karar: çiftin boşanmasına ve bu herifin askere yollanmasına... 30 sapla aynı koğuşta yatsın da karısının kıymetini anlasın!
(bkz: seks manyağı karısı yüzünden boşalan adam)
türkiye'de gerçekleşemeyecek olan olay.
(bkz: dallama)
günde 3 kez, adam haklı memba suyu mu lan bu.
denyonun önde gidenidir. Millet bulamaz, bu manyak boşuyor. Bu hatunun adresini bilen var mı?
manyaklık derecesi ve saplantısı sado düzeyindeyse normal karşılcanak olay. deri, kızgın demır, kırbaç, çift cekirdekli oynar başlı dildo olayı her babayiğidin kabulleneceği bir aksiyon olmadığı malum.
haklı olabilecek bir adamdır lakin güne üç kez sevişmek;belki ilk haftada koymayabilir, hadi bünyen kaldırdı güçlüsün iki haftada, hadi hayvani bir yapın var üç haftada adamı güçten keser, işkenceye döner, arkanıza bakmadan kaçmazsanız eşinizden ahan da buraya yazıyom!
abicim adam manyak bunamıs aynı zamanda açın halinden anlamayan bir sükürsüz bu kadarında hem fikiriz ama birde iki yüzlü ; kardesim karıyı bosayacagına karıya hapları bıraktırsana metres delisi
- hakim bey ne olur boşayın beni
- hayırdır ne oldu
- hakimim bu kadın benim penisimi musluk zannediyor. 3 yapıyorum 3'te yetmez 5 tane diyor. kırmıyorum 5 yapıyorum 5'te yetmez 7 tane diyor
- ulan diğerleri bu da mı ofsayt hakim bey diye gelir, sen gol kralı olmuşsun altın ayakkabıyı iadeye geliyorsun
- hakimim kadına nafaka için ev araba ayda 3bin euro para teklif ettim. o para mara istemem ayda 20 posta isterim dedi.
- öhüü öhüü. bu biraz zor tabi.nafaka ödemiyor başvurusunu kontrol etmek için bilirkişi bulmakta zorlanabiliriz.