bugün

maslow'a göre ihtiyaçtır.

ama ancak diğer önemli ihtiyaçlar karşılandığı takdirde.

öte yandan çokça batı kökenli kaynak der ki, cinsel enerji doğru şekilde dizginlenir ve bu enerji başka bir noktaya aktarılırsa kişi çok başarılı bir kariyer sahibi olabilir.
Yarran dili olsada söylese.
Evet.

Biyolojik, duygusal ve zihinsel ihtiyactir.
Bir bayan olarak hayır kesinlikle ihtiyaç değildir.
bir cok acidan ihtiyactir.
cevabı amerika için '' evet, öyledir '', türkiye için '' başka bir şey konuşsak '' olan soru.
Neslin devamı açısından bakılırsa ihtiyaç ams diğer durumlarda lükstür.
zorunlu ihtiyaç olmaz, olamaz... zorunlu ihtiyaç olan su içmek, yemek yemek, nefes almak gibi değildir. bu saydığım 3 durumu yapmazsanız bir müddet sonra ölürsünüz. ancak seks yapmazsanız 100 yaşını bile görebilirsiniz. bu çıkarım da, seksin zorunlu olmadığını kanıtlar.
Sadece birey için değil, bütün insanlığın devamı için ihtiyaçtır kendisi. Ha ben mitozla ürerim diyen varsa aranızda, o başka.
Yaşa bağlı olarak değişim gösteren bir ihtiyaçtır.
Insanin dusuncelerine gore degisen bir durumdudur. Yapmasan ölmessin, yapsan zevj alirsin. Karar veremedim.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
ihtiyaç akademi'den bile önemli bi ihtiyaçtır.
ihtiyaçtır. ancak ertelenebilir olması özelliği vardır.
zevk bir ihtiyaçtır. seksden zevk alınmıyorsa o seks sekslikten çıkmış bir erotizm sahnesidir.
sonuç: seks ya yalnızca üremek içindir ya da zevk almak için.

not: karıya gideceğinize kadınları tanıyın mk...
40 yaşına kadar bekar kalmış erkeklerin psikolojik durumunu ele alacak olursak evet bir ihtiyaç.
Değildir. . Su içmezsen ölürsün.. yemek yemezsen ölürsün.. Bunu yapmayanın öldüğü görülmedi daha.
bizim rahibe teresa'lar ve romantik premsler anlamaz, akılları hiçbir şey gibi bunu da almaz ama ihtiyaçtır.

ihtiyaç olmasa hayvanlar bunun için birbirlerini öldürmez, hatta ve hatta hiç sevişmez değil mi?

yapmazsan ölmezsin ama yapma dürtüsü her zaman içinde bir yerlerde bulunur.
genel evlerinin sayisindan daha fazla ihtiyactir en azindan.
Maslowa göre en babasından hemde...
değildir. 22 yaşındayım hiç seks yapmak için yanıp tutuşmadım. tamamen abaza uydurması.
insan oğlunun varlığıni sürdürebilmesi için gereklidir. Bir ihtiyaç olduğu kesin fakat temel ihtiyaç değildir diye düşünmekteyin.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
oksijen kadar gerekli olmayan ancak hava almak kadar gerekli olan bir ihtiyaçtır.
Seks kimine göre ihtiyaç, kimine göre zaruri, kimine göre tutkudur. ihtiyaç, cinsellik arzusunun giderilmesi ihtiyacıdır. Zaruri olan ise neslin devamını sağlamaktır. Tutku ise aşık olduğunuz biriyle yaptığınızdır.