bugün

boynuz kulağı geçer deyim yerindeyse durumudur.
bir şeyleri çekiştirdikleri bir gerçek ama hakkaten ne çekiştiriyorlar bilemedik.

ama sözlük değil onu biliyoruz.
+mahmut, etrafı çekip çevirmemiz lazım, ben gelişmeler bölümünü alıyorum.
-tamam abi ben de ortamı alıyorum.
+rıfkı' ya da söyle şu sol frameye bi baksın, bu ne amk.
her doğru her yerde söylenmez, sözünü doğrulamış alt entry ler çöplük oluşturmuş.
keramet kılda olsaydı, götte çıkmazdı mahmut diye cevap verilesi tespit.
kim çekmiş, kim çeviriyor valla ben birşey yapmadım. *
diğer tüm kıskanç nesilleri somon gibi yakalayan ayı gibi tespittir.
(bkz: haklıdır)
sekizinci nesillerin savunduğu diğer nesillerin reddettiği tespit(!)tir. her neslin bu sözlük üzerinde emeği vardır, zamanla doğru orantılı olarak.
(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)
8. nesil yazarları iyi ve kötü olarak ayırırsak, %75 kötü, %15 iyi, %10 da trolldür.
kaliteli yazar sayısı az 8. nesillerde.
ya da daha sözlüğe alışamadılar.
7.nesilin haftada bir sözlüğe girdiğini ve 6 dan daha eskilerin de, "eheehe siz bilmezsiniz daha çocuksunuz" ya da "sen kesin 15 yaşındasın" tavırları dışında bir şey yapmayıp üretmeyip, sadece üretilenlere bok attığını düşünürsek kesinlikle yerinde bir önerme. E yani, adam şimdiye kadar ancak yaşı gereği saygı görmüş, sadece yaşına hürmet edilmiş biri, ortaya bir şey koyamamış doğal olarak böyle yapacak.

Ancak zannedilmesin ki 8. nesili tamamen kolluyorum bu entry ile. 8. nesil olup, bırakın sözlükte yazmayı, bilgisayar dahi kullandırılmaması gereken insanlar yok değil. (yaşınız gereği) hadi abim siz de gidin ip atlayın, sevişmek hakkında entry gireceğine, git ip atla güzel kızım biliyorsun kendini.
doğru bir önermedir. * *
son nesil olduğundan, heyecan henüz kaybolmadığından ve sayıların çok olmasından kaynaklanan durumdur. 9. ve 10. nesiller geldiğinde, çekip çevirmekse bunun adı ki değil, 8. nesiller yerini onlara bırakacaklardır.
sözlük yazarlarının askerlikte olduğu gibi devre hesabıyla izlenmesi kanaatimce yanılgıdır. farzedin ki hemingway yaşıyor ve sözlüğü eğlenceli bulduğu için 20 entry girip yazar oldu. ne diyeceğiz adama: seni gidi çaylak seniii..ya da sırf daha önceki tertip diye adam son tertiplerden daha iyi yazar mı oldu otomatik olarak?

aman tertip can tertip
sohbete katlan tertip
bugünler gelir geçer
yeni çaylak gelir tertip
yeni yazar olan insanların heyecanlı olarak çalışmasının sonucudur bence. Benimkide şahsi görüş tabiki eski nesiller yazmaya fazla istekli değiller bana göre.
bir sekizinci nesil olarak kendi neslimin iyi yazdığı doğru, ama çekip çevirmek yanlış tabir.
sekizinci neslin yazma hevesiyle yazması yazması yazmasıdır.
bir sekizinci nesil olarak kendi neslimin iyi yazdığı yanlış, ayrıca çekip çevirmek çok yanlış tabir.
pek sevmesemde sırf böyle bir konu üzerine olduğu için ölü ozanlar derneği filminin seyredilmesi önerilir. iyi yazar kimdir? kimse bilmiyor..
bu arada yazan yazarda 8.nesilmiş. ne ara geldinde ne ara inceledin de bu kanıya vardın. kesin başka bir hesabım falan var dicek ehehe.
(bkz: sözlüğün çekip çevrilmeye ihtiyaç duymaması)
33 entry girerek buna tek başınamı karar verdin diycem format s*kiyosun diyceksin olmuycak.
sözlük nesiller muharebesi değildir.
mesele bir çiçek ek, bin fikir açsın.