bugün

Sürprizlerle dolu olacağı aşikar. Tek bilinen gerçek: yine birileri gayretullağa dokundu.
Abi dediği, açık kapı bıraktığı erdoğan'da rest çekti. Şimdi dananın kuyruğu kopar. Hissediyorum çok fena şeyler olacak sözlük..
Dört gözle bekliyoruz.
akp genel başkanı sen de orda mısın? tamaaaaam.
Belden aşağı vuranlara daha belden aşağı vuracak.

Strateji bilen biri...

Beni bu zekası çok şaşırttı.
satılmış, haysiyetsiz, onursuz, karaktersiz, kişiliksiz, namussuz savcılar yine başını kuma gömecek.

olacağı bu..
ben pekerin yerinde olsam kimseye acımam.

pekeri sevdiğimi söyleyemem

ama beni kullanıp üstüme bir de sifonu çekmeye kalkana

acınmaz.
7. Bölümde hedef genişletip (1000ali), gelen tepkiler sonucunda seviyeyi belaltına indirmesi sebebiyle bu saatten sonra ne dersin fasa fisodur. Ama şunu söyleyim sadece ss üzerinden yürüseydi hedef alınmayacaktı.

Bu saçma gündemden siyrılıp gerçek gündeme bakmalı muhalefet.

Ayrıca twitlerinde bot hesap kullandığını düşünüyorum. Ki ss in istifası üzerine atılan onbinlerce twiti kendi yaptırdığını söylemişti, kendine de aynısını yapıyor.
kafayı çekip çekip video atıyor. bu gidişle malafatı çıkarıp canlı yayında sıvazlar demedi demeyin.
Merakla beklenendir. Bu sefer kol, bacak koparacağım dedi. Etkisini kaybetmemesi gerekiyor. Bu halk çabuk unutur. Bu kadar olay olmuş ülkede kimsenin sesi çıkmıyor. Acayip bir akıl tutulması var maalesef ülkede.