bilmediğim kızlardır. sikorp ne? bizim köye niye kitiphane açmeyalar.
Sarışın ve mavi gözlüleri idealdir.
bir çay kaşığı ile aynı beyin yapısına sahiplerdir.
Zamanı geldiğinde akşam koltuğunda oturup göbeğini kaşıyan kocişine elma soyacak olan kızlardır.
ilgi çekmek adına türlü şekillere bürünürler. hatta daha da ileri gidersek, ünlü olmak için götünü, göğsünü teşhir etmekten zerre çekinmezler.
Saçma sapan başlıklara cevap gönderen kızlardır.
hanfendi, güzel, sevimli, munis ve espiritüel kızlardır.
makyajsız video çekemeyenleri çoğunluktadır.
Hayranlığım artmaktadır. Türkiye'de bu kadar güzel kız var mı diye hep düşündürür beni.
Kamu kızları.
arkadaş çevremin çoğunu oluşturan kızlar. hayatı dibine kadar yaşıyoruz. siz oruç tutun kankalar.
Ekseriyetle güzel ve alımlı olan kızlardır.
ileride anne olacaklarını unutan kızlardır.
Duyar kasmayı sevmem ama bu kızların çoluğu çocuğu YouTube'da analarının saçma saçma erotik sorulara verdiği cevapları görse ne olur he?
Genel de hepsi guzel olan kizlardir. Seciyorlar heralde.
güzel insanlardır.
Utanç kaynakları.
Bugünde çok şükür bir kaçını izleyip başkası yerine utandım.
Scorpu zerre kadar sevmesem de şunu kullanan budur, bunu yapan şudur gibi genellemeler her zaman midemi bulandırdığından sizleri kınıyorum sevgili yazarlar. Insanlari yargilamak, karakter, kişilik, namus vb seylere dil uzatmak bu kadar kolay olmamalı.

Sevmiyorum izlemiyorum. Size de bunu tavsiye ederim.
scorp çekiyorum ayağına babasına dönüp sevişelim mi diyen orospulardır.
nerde orospu var toplamışlar. hepsi seçmece gibi amk.
erkek olmama rağmen şükür namazının nasıl kılındığını sayelerinde öğrendiğim kızlardır.
Çoğu gerizekalıdır. ilgiye açlar çok belli.
Bugün yine bir kız gördüm kaşar diyebilirsiniz gerizekalıda diyebilirsiniz ama kız çok güzeldi be.
database'e atılması gereken kızlardır. yarın öbür gün bunlardan bir tanesi karşınıza çıkarsa ona göre muhatap olmazsınız.
samimi ve pozitif diyenlerin hangi gezegenden geldiklerini merak etmemi sağlamış kızlardır. samimilik bu mu amuaoy?
scorpta 2-3 video izledim. gözlemlerimi sunayım.

öncelikle bu videolara çıkanlar "özenti ergen" kesimini oluşturuyor. scorp erkekleri de aynı durumda. hepsinin kafası bomboş. seks ve küfür dışında hiçbir şey düşünmüyorlar. önlerine mikrofon, video kamera konulunca hemen ötmeye başlıyorlar. bunları izlerken hiçbir şey kazanmaz, eğlenmezsiniz. hatta ben üzülüyorum, gelecekte toplumu böyle insanlar dolduracak diye.

hiç sanmıyorum ama umarım ellerine düşmem.