bugün

Bir yanardağının kafasından çıkan ateş neyse amlarındaki ateş o dur , bir sıcak kahvenin dilde bıraktığı yanıcı his neyse amlarındaki his o dur , bir adana sıcağı nasıl insanı yakıyorsa amlarındaki ateş de onları yakar , namus deyince kaçarlar sex deyince açığız , hammedeleri sextir , islam karşıtı piercing mavi pembe kırmızı saç kesinlikle olmalı , altlarında sikindirik haşofmanlar siktir boktan tipleri ile videolarda sexi savunurlar , tamamen hayatları sex olup , sex le yatıp sexle kalkıp tekrar sexle yatarlar , hayatı tek kelime ile açıklayın deseniz sex derler , namus şeref onur gurur edep ahlak özellikleri yoktur , otobana çıktıgınızda kolayca bulabilirsiniz , iyi günler.
lan bunlar bizim memlekette mi allah aşkına nerede bunlar ben niye görmüyorum. anasını satıyım çok kafa kızlar ve üstüne bir de güzeller imkansız gibi bir şey bunların bu memlekette var olduğunu bilmek bile güzel.
hepsi olmasa da çoğunluğu seksi ve güzeldir aksini iddia eden vurduruyordur.
Çok sexsiler.
bazen öyle platformlarda öyle ilginç ve değişik yüze rastlarsınız ki apışıp kalırsınız. kimine inanmak istemez reddersiniz kimi çok büyük görünür ama gerçek olamadığını sanar ve yine reddersiniz. sonuç her türlü durumda aynıdır. beklentiniz ne yöndeyse o taraflarından kulp takarsınız bu yeni olan yüzlere. şimdi scorp şu bu demeden bir daha düşünün, ne bekliyorsunuz da ne çıkıyorlar onu bir tartın. göreceksiniz ki adil değilsiniz. şuraya yazayım da bulunsun.

nefret ettiklerimiz, hep hikayesini bilmediklerimizden çıkar.
anası babası yok mu amk. dediğim kızlar...

o nasıl bir özgürlük amk.
Çoğu yazarla aynı düşünmüyorum ve verse demiyorum çıkma teklifi etse o kızlar köpeği olmazlarsa benim adım reddevil11 değil. Atıp-tutmak basit gerçekleri söylemekten çekinmeyin evet kızlar biraz abaza,ergen vb olanları olabilir içlerinde ama bu tüm kızları yansıtmaz velhasıl kelam siz az mı abazan ve ergen tavırlısınız yeni nesil sizin gibi pesimistler ve iş yapma yeteneği olmayan insanlar yüzünden bu durumda.
insanın aklına Mide bulandırıcı kaşarları getiren kızlardır.
kendilerine baktıkça ülkenin geleceğinden endişe duymamı sağlayan, kendilerini çok zeki sanan ancak genelinin zeka seviyeleri düşük, gençlerdir.
şimdi düşünüyorum ilerde bunlar evlenecek ve çocuk sahibi olacaklar. gerçekten korkutucu.
Beyinleri yok çoğunun kusura bakmasın kimse.Cahillik akıyor birşeyden anladıkları yok.
lan o degilde benim aklima takilan birsey var. simdi bu kizlar evlenecekler, cocuklari olacak sonucta degil mi? hayir yeni nesil berbat, umut yok buna okeyim. fakat sonraki nesil icin ciddi endiseleniyorum. umarim gormem o gunleri lan. sigaram neredeydi...
scorpta 2-3 video izledim. gözlemlerimi sunayım.

öncelikle bu videolara çıkanlar "özenti ergen" kesimini oluşturuyor. scorp erkekleri de aynı durumda. hepsinin kafası bomboş. seks ve küfür dışında hiçbir şey düşünmüyorlar. önlerine mikrofon, video kamera konulunca hemen ötmeye başlıyorlar. bunları izlerken hiçbir şey kazanmaz, eğlenmezsiniz. hatta ben üzülüyorum, gelecekte toplumu böyle insanlar dolduracak diye.

hiç sanmıyorum ama umarım ellerine düşmem.
samimi ve pozitif diyenlerin hangi gezegenden geldiklerini merak etmemi sağlamış kızlardır. samimilik bu mu amuaoy?
database'e atılması gereken kızlardır. yarın öbür gün bunlardan bir tanesi karşınıza çıkarsa ona göre muhatap olmazsınız.
Bugün yine bir kız gördüm kaşar diyebilirsiniz gerizekalıda diyebilirsiniz ama kız çok güzeldi be.
Çoğu gerizekalıdır. ilgiye açlar çok belli.
erkek olmama rağmen şükür namazının nasıl kılındığını sayelerinde öğrendiğim kızlardır.
scorp çekiyorum ayağına babasına dönüp sevişelim mi diyen orospulardır.
nerde orospu var toplamışlar. hepsi seçmece gibi amk.
Scorpu zerre kadar sevmesem de şunu kullanan budur, bunu yapan şudur gibi genellemeler her zaman midemi bulandırdığından sizleri kınıyorum sevgili yazarlar. Insanlari yargilamak, karakter, kişilik, namus vb seylere dil uzatmak bu kadar kolay olmamalı.

Sevmiyorum izlemiyorum. Size de bunu tavsiye ederim.
Bugünde çok şükür bir kaçını izleyip başkası yerine utandım.
Utanç kaynakları.
güzel insanlardır.
Genel de hepsi guzel olan kizlardir. Seciyorlar heralde.
ileride anne olacaklarını unutan kızlardır.
Duyar kasmayı sevmem ama bu kızların çoluğu çocuğu YouTube'da analarının saçma saçma erotik sorulara verdiği cevapları görse ne olur he?
Ekseriyetle güzel ve alımlı olan kızlardır.