bugün

yok artıkdır.

(bkz: ali sami)
valla ne güzel olurdu. Paraya doymuş scolari sırf chelsea'ye inat gelse ''böyle düşük bir seviyedeki takımla şampiyonlar liginde s*kicem sizi lan pis blueslar'' dese, eğlensek.
tanım : scolari nin gaziantep takımı nın basına hoca olarak gecmesi durumu .

güzel kardesim , düsünme demiyorum düsün ama hobi olarak düsün .
yılmaz vural boşta dururken çok yanlış bir karar olur.
mehmet kızıl'ın tabata transferinden sonra (bence bu yılın en iyi yabancı transferlerinden biri) olursa şaşırmayacağım olaydır. gerçi nurullah hocayı scolari'ye değişmezdim ama olan olmuş artık.
(bkz: olabilir de olmayabilir de)**
sayet gerceklesirse, bir besiktasli olarak ayakta alkisliyacagim transfer olacaktir.
Dünyanın sonunun gelmesine yol açacak durumdur.
(bkz: hiç kimse takımdan büyük değildir)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
işkembeden sallama bir laf.
luiz felipe scolarinin 'scolari adam degil , scolari futbolun f'sinden anlamiyor, scolari bana hikaye anlatmasin' gibi soylemlere maruz kaalcaginin habercisidir.
Gelse de eğlensek denilen durumdur. Sezon ortası olmadan "Scolari gönderilecek takımın büyüklüğüne yaraşmadı, Scolari kim futbolculğunda ne var" söylemlerine maruz kalırdı, sonra da kovulur yerine süper mario Yılmaz Vural geçerdi. Fantastik ama di mi Güntekin?
kemal unakıtan'ın eskişehir'e ronaldinho'yu getirme mevzuna döneceğini düşündüğüm hadise.
(bkz: mehmet kızıl scoyari)
(bkz: Kriz var işsizlik var)
gaziantepspor un nurullah saglam ın istifası sonrası gündeme getirdigi teknik direktörün takımın basına gecmesi . * eger aşı tutmazsa (bkz: guus hiddink)in gelmeside muhtemel *
mourinho'nun üzüleceği hadise. adam zaten 2. turda manchester united'a elenmiş, üstüne bir de bu şoku kaldıramaz sanırım. yapma bunu antep..
(bkz: scolari ile konuştum haberler iyi)