bugün

sarışındır ne yapsa yeridir denilebileceği gibi, siyah saçlı halini görünceye kadar beklenilesi kızdır. Bu kızların bazıları sizleri sarışınlara küstürür ve esmer manyağı yapabilirler.
muhtemelen şu fıkrayı duymuş kızdır:

sarışın bir bayan bir gün elektronik eşya satan bir dükkana girer: "pardon" der, "şu televizyon kaça?"adam ilgilenmez ve umursamaz bir şekilde "sarışınlara satmıyoruz" der. sarışın ablamız yılmaz, aklına koymuştur televizyonu. sezercik'in filminde "o eşek benim olacak, binicem üstüne,vurucam kırbacı" hesabı inat eder.ertesi gün yine gider, başka bir görevliye fiyat dahi sormadan "şu vitrindeki televizyonu almak istiyorum" der. bu adam da ne yazık ki tınlamaz. "bugün git yarın gel" bile demeden hatunu postalar. kadın bu, inat etti mi kim tutar. en yakın kuaföre gider ve saçlarını siyaha boyatır. mağazaya tekrar girer. bu sefer yine başka elemana "şu vitrindeki televizyonu ver evladım" diyince abi kızar. "hanımefendi size kaç kez sarışınlara satmıyoruz dedik" der.abla kızar "ya ben saçlarımı boyattım sırf bu yüzden nerden anladınız yine sarışın olduğumu" adam ilgisiz bir şekilde "çünkü vitrindeki televizyon değil, buzdolabı..."
(bkz: yok artık lebron james)
yapay zekadır. sözüm meclisten dışarı.
orjinalliğini kaybeden kızdır.yazıktır.
çakma bir şey olmuştur. çakma... çakma siyahşındır.

saçının eski rengine dönmesi için oldukça uzun bir zaman harcaması gereken hatundur. o rengi seçtiği için kendine bol miktarda küfredecektir ileride.
tipki beyaz sacli teyzeler gibi, ayda bir dip boyasi yapmak zorunda olandir. saclar uzadikca ve dip boyasi yapmamakta direttikce tepesi kel, yanlardan saclari uzamis gibi gorunur cunku. *
moralinin bozuk oldugu anlasilan kizimizdir.
ya emodur ya da gotiktir. olmadi mi? sari$in olmayi sevmemi$tir, kucuk bir degi$iklik ve kacamak arami$tir, sevgilisine supriz yapmi$tir.

cikolatanin uzerindeki koyu kakao sosuna benzer.
sarışın yoğunluğu falza olan ülkelerde * sayıları oldukça fazladır.
çakma sarışın olduğu için özüne dönmüştür.
Bu kadar boyalı sarışın varken kendi sarışınlığından nefret eden kızın kaçış yoludur.
kat'i surette karşılamayacak olan homo sapiens sınıfıdır.
verilecek zor kararlardan biridir. öncelikle saçlar sarı olduğu için haliyle kaşlar da sarıdır. saçlarını sarıya boyatan kişilerin diplerinden siyah saçlar çıkarken, sihaya boyatan sarışının diplerden sarı saçlar görülür. bu pek rastlanmayan bir durum olduğu için yadırganabilir. lakin şu da vardır ki sarışın olma merakından dolayı her 3 kişiden 2 sinin sarı saçlı olduğunu gören sarışın, sarı rengi itici bulmaya başlar. boyatsa bir türlüdür, boyatmasa bir türlü.
(bkz: sözlük bana fikir ver allahsız)
doğru yolu bulmuş kızdır.
aklını peynir ekmekle yemiş kızımızdır. memleketimin kezbanları sırf sarışın gibi görünebilmek için, geceden sıraya girip kuaförlerin önünde uzun kuyruklar oluşturuken, bu kızımız hayatının en böyyük hatasını yapmaktadır.
isveçli'dir.
değişiklik istemiştir.
vardı bundan bi tane bizim okulda, masumcanak saf bir kızken birden bire rocker bi havaya giriverdi ister istemez görünüş itibariyle. ama sonra diplerinden çıkınca oldukça kömik gözüküyor sanki beyazları çıkmış gibi.
çok yakışacagını düşünmediğim tip olmaya adaydırlar,zira oldugun gibi görünmekte fayda var.
beyaz tenine siyah saç yakışacaktır muhtemelen fakat goth tarzını benimsememesi tavsiye edilir.
hemen bir dörtlük yazalım;

peki bu boya beynine de etki etti mi?
yani saç siyaha boyanınca aptallık ortadan gitti mi.

not:sanırım bu ikilik oldu.
kızıla el sallar.
"sen gerçekten sarışın mısın?" sorularından bıkmış bir kız olabilir.
* *
işte budur.

http://www.yuzsekiz.com/i.../episodes/s03e12/001b.jpg

http://www.lostfan.net/wp...8/01/claire_littleton.jpg
sarı saçı koyu bir renge boyatınca, saç eski parlaklığını bir daha kazanamıyormuş. saçlarınızdan memnunsanız "ayyy ne güzeeeel keşke benim de bööle olsaaa" gibi tepkiler alıyorsanız, macera aramayın derim ben.