bugün

değişiklik olsun diye saçını kestiren ama sonra pişman olan kızdır.
Farkedilmesini ister.
(bkz: bende bir değişiklik görüyor musun) diye sorar.
ilgi manyağı şıllık. dünya onun için dönüyor sanki.
duruma göre seksi olabiliyorlar.
sevgilisine günde 500 defa 'saçlarım gerçekten güzel olmuş mu?' sorusunu sordurtan eylem.

kafa siker.
(bkz: ben) asla pisman da degilim. Ulan essekmisim onca sene her boku dert. Simdi yikiyorum cikiyorum, ahenkle dans ediyor kahpe.
iticinin tillahi olan kizdir.
birde azıcık kestiriyorlar hatta kırıklarını aldırıyor ama yinede soruyor bende bi değişiklik görüyormusun diye.
Kazıtanlar için: (bkz: britney spears)
(bkz: attention whore)
elektriği açtırmak için kestirmemişse sorun yoktur.
(bkz: hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları)
(bkz: saç satmak)
Kuaförden ağlayarak çıkan kızdır; küfür dagarcığında genişleme olur. uluslararası yardırmaya başlayacak kızdır artık.
sevgilisi tarafından fark edilmediğinde trip atacak olan kızdır. daha dramatik olanı için (bkz: kendi saçını kesen kız)
guzel bir kesim yaptirdigi umulur sadece.
belki sadece uzun saçın bakımıyla uğraşmaktan bıkmış kızdır. hemen anlam aramasanıza.
belki de küçük bir kevaşedir. kim bilir.
Kesin beğendiği kuaföre vermek için gitmiştir. Saç kestirmek bahane.
depresyona girebilir benim gibi upuzun saçlarını yıllardır kestirmediyse.
çok şükür ki uzadılar.
Son sözü 'ucundan al'dır. pişmandır saçlarım canlandı ama di mi der durur
Valla bence bir kadının gerçek salt güzelliği saçsızken gözükendir. Jiletle kazıtın. sonra güzel misiniz değil misiniz kesıinlikle anlarsınınz.
yüzünü ön plana çıkarmak isteyebilir, her kıza yakışmıyor çünkü çirkin yüz kısa saç ikilisi kötü gözüküyor, yapmayın kızlar.
Uzun saçtan sıkılmak , değişiklik ihtiyacı ve yıpranmış olması sebebiyle bugün dahil olacağım kategori.
risk budur.