bugün

saçlarını dağıtıp rüzgarlara bırakan kadınla bir ilgisi olabilir.
saatlerce izlenebilir.
iş yerinde veya dersteyken açık saçının boynuna değmesi ve gözünün önüne gelmesinden bunalan, kendini ferahlatmak için tek bir hareketle saçını sarıp ortasına kalemi saplayan pratik kadındır. biraz serbest bir saç modeli olduğundan bir süre sonra açılması ve kalemin yere düşmesi muhtemeldir, ama tekrar yapılması da 5 saniye alacağı için sorun değildir. oldukça rahatlatıcı bir eylemdir efendim, kendimden biliyorum ehe.
heleki sıcaktan,yoğunluktan bunalmışsa ne bulduysa ilk yardım misali saçına iliştirip durumu kurtarmaya çalışan bayandır.
http://galeri.uludagsozlu...%C3%A7-toplamak_83190.jpg
http://www.itusozluk.com/...+ile+sa%E7+toplamak/91523

(bkz: kalemle saç toplamak)
saçını inek yalamış gibi toplayan kadınlardan bin kat daha cool olduğunu kanıtlayan.
mükemmeldir. hayranlıkla izlenir. ve bana mı denk geldi bilmiyorum ama hepsi birbirinden güzeldir.
pratik bir saç toplama şeklidir. yalnız ben böyle saçımı topladığım için benle dalga geçen erkekler şimdi bunu seksi olarak nitelendirmiş. ilginçsiniz.
garip bir şekilde çekici gelen kadındır, neden seni arzuluyorum inan bende bilmiyorum.
cazibesiyle, bir takım yazarlara dahiliyelik "-de", "-da" ekini, önüne gelen sözcükle birleşik yazdıran kadındır*.
kıvırcık saçlıdır. düz saçlıysa kalemle toplayamaz o saçları, kalem tutmaz, yine dağılır. hele ki saçlar sağlıklıysa. kendimden biliyorum. *
hayvani bir şekilde ders çalışan kişidir büyük ihtimalle. nereden mi biliyorum?
ooh baby, kesinlike zeki ve seksi kadın imajı yaratır. zekasını vurgulamak isteyen kadınlar kullanabilir.
çoğu zaman, çoğu erkeğe çekici gelebilecek kadındır.
saçlarını bir kalemle nasıl topladıkları merak konusu olan kadındır. *
çok beğendiğim kadındır. harbiden herkes böyle toplasaya saçını. harika görünüyor bence. kızlar bugünden sonra böyle topluyorsunuz, itiraz istemiyorum.
saçına takacak başka bir şey bulamayan kadındır.
kalemden toka yapabilen büyücü kadındır.
(bkz: pratik) toka olmadığı zamanlarda üretilen alternatif çözümler. *
KISKANdığım kadındır. saçıma hiç bir zaman o kadar kolay şekil veremedim. kendilerine şu soruyu sormak istiyorum.

(bkz: bunu nasıl yapıyosun)*
(bkz: kımırcık) buklecik buklecik saçlı hatunların 12 saniye gibi mikroskopik bir zamanda gerçekleştirdiği eylemdir kalemle saçı toplamak,

ne kadar dağınık, o kadar güzel,

işte bu hatunu yerim ben. *
iş yerinde bunaldığı an eline geçen kalemle saçını toplayan kadındır ve öyle güzel toplanır ki toka ile aynı şekli vermek neredeyse imkansızdır.
erkek gömleği ve pamuklu donla beni benden alandır.
Çekicilik unsuru.
en asil duyguların kadınıdır. hediye edilen bir kalemi dahi bu amacına uygun kullanacağından candır, canandır.